Kempinski Hotel GRAND ARENA *****

Bansko / Bulharsko

lyžiarske stredisko Bansko

Pre náročných
Pri svahu
Bazén / Wellness
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusný päťhviezdičkový hotel pre náročných, priamo na lyžiarskom svahu v centre strediska.

Poloha

Luxusný Kempinski Hotel Grand Arena v centre strediska Bansko je otvorený celoročne, vhodný na lyžiarsky pobyt, wellness pobyt v horách Pirin zaradených do dedičstva UNESCO. Staré mesto a centrum asi 15min chôdze od hotela.

Lyžovanie

Priamo pri lyžiarskom svahu a stanici lanovky Bansko. Lyžovanie v top stredisku Bulharska.
Viac o stredisku na lyžovanie Bansko.

Ubytovanie

Celkom 157 izieb a suít je zariadených v elegantnom alpskom štýle. Majú kúpeľňu, župan a papuče, klimatizáciu, minibar, trezor, káblovú TV, wifi pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, pracovný stôl, výber vankúšov a balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu v cene, možné objednať polpenziu. Možnosť 3-chodovej večere alebo večerného bufetu v deň príchodu. 2 hlavné reštaurácie, japonská reštaurácia, stredomorská reštaurácia a bary.

Vybavenie

Kempinski Hotel Grand Arena, Bansko má recepciu, 2 reštaurácie, bar v lobby, bar so salónikom a terasou, Sushi bar a Teppanyaki Grill, vitamínový bar, piano bar, bankomat, modernú lyžiareň, parkovisko a podzemnú garáž. Wifi pripojenie na internet zdarma v spoločných priestoroch, konferenčnej zóne, izbách a suitách. Priamo v hoteli je nákupná pasáž s exkluzívnymi butikmi a obchodmi. Bohatú wellness a relaxačnú zónu. Exkluzívnu zóna AlphaSpher. Kadernícky salón. Bohatý program aktivít, aj korčuľovanie, lyžiarske hodiny, kurzy plávania a ďalšie.

Doprava

Individuálna. Zabezpečenie leteckej dopravy a transferov alebo prenájmu auta na požiadanie. Letisko Sofia 150km od hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie wellness zóny hotela
  • parkovanie
  • wifi pripojenie na internet
  • detský klub
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Kempinski Hotel Grand Arena, Bansko

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Bansko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost