Hotel EUPHORIA CLUB ****

Borovec / Bulharsko

lyžiarske stredisko Borovec

2,2km od lanovky
Bazén
Wellness
Internet

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový rezort s apartmánovým ubytovaním vo viacerých menších budovách v lesnom prostredí.

Hotel o sebe

Euphoria Club Hotel & Resort, jeden z najlepších hotelov v meste Borovec, je priateľské a pohostinné útočisko pokoja a relaxácie, ktoré má korene v prírode. Súkromné, napriek tomu impozantné a výrazné tradičné osídlenie, umiestnené v scenérii unikátnych prvkov. Tento rezort ponúka nezabudnuteľný čas s vynikajúcim štandardom služieb, vysokou estetikou a luxusom pre svojich hostí. Súčasné ubytovacie zariadenia, vybavenie a príkladné služby robia z tohto rezortu jedinečnú skladačku, venujúcu pozornosť detailom. Resort leží v malebnom prostredí v nadmorskej výške 1350m. Tento výnimočný hotel ponúka luxusné ubytovanie, apartmány a vily; s úžasným výhľadom na hory lyžiarskeho strediska Borovec, ako aj kúpeľnými zariadeniami s vysokým štandardom.

Štúdiá sú priestranné izby s vlastnou kúpeľňou. 35-38 m2, ktoré môžu ubytovať až 2 osoby. Štúdiové izby sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí hotelových budov. Všetky majú moderné vybavenie, mini chladničku, izbovú službu, nezávislé lyžiarske skrinky atď.

Jednospálňové apartmány majú priestranné obývacie izby s vlastnou kúpeľňou, vaňou a veľkou spálňou. Všetky apartmány s jednou spálňou sú vybavené veľkou rozkladacou pohovkou v obývacej izbe a môžu ľahko ubytovať až štyri (4) osoby. Jednoizbové apartmány sa nachádzajú na 1., 2. a 3. poschodí každej hotelovej budovy a pohybujú sa v rozmedzí od 49 do 67 m2.

Dvojspálňové apartmány sú v 3. poschodí každej hotelovej budovy, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na lyžiarske svahy a lesy. Apartmány s dvoma spálňami majú priestranné obývacie izby s vlastnou kúpeľňou, vaňou a veľkou spálňou na jednom poschodí a druhou spálňou v podkroví, v ktorej je možné ubytovať jedného alebo dvoch hostí. Všetky dvojizbové apartmány sú vybavené veľkou rozkladacou pohovkou v obývacej izbe a môžu ľahko ubytovať až päť osôb. Suita, 2 spálne: 77-90 m2

Päť luxusných víl, len pár krokov od nekonečného lesa, prináša hosťom náladu pre jedinečný pobyt obklopený luxusnou atmosférou. Priestranná recepcia a obývacia izba, krb, dve priestranné spálne s vlastnou kúpeľňou, súkromná záhrada a parkovacie miesto uzatvárajú vybavenie vily. Každá vila má cca. 130 m2 a môže ubytovať až šesť osôb.

Lyžovanie, skibus, skipas

Rezort leží na okraji strediska v pokojnom prostredí, 2,2km od vleku Sitniakovo Expres.
Viac o stredisku na lyžovanie Borovec.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Euphoria Club, Borovec

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Borovec.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost