Hotel ORLOVEC *****

Pamporovo / Bulharsko

lyžiarske stredisko Pamporovo

1,45km od lanovky
Bazén
Wellness
Wi-Fi
Podzemné parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Päťhviezdičkový luxusný hotel s výhľadom na zjazdovky.

Hotel o sebe

Päťhviezdičkový hotel Orlovec je synonymom luxusu, pokoja a pohody v letovisku Pamporovo. Nachádza sa v nadmorskej výške 1600 m, v centre rezortu, v blízkosti mestskej radnice a oproti hotelu Perelik. Budova desaťpodlažného hotela je víťazom mnohých architektonických cien. Bol postavený na horskom svahu a každá z jeho jednotiek má terasu s výhľadom na zjazdovky, vežu Snežanka a storočie staré borovicové pohorie.

Hotel ponúka 210 štandardných lôžok, pridelených do 98 dvojposteľových izieb a 7 apartmánov. Ich interiér a umiestnenie predurčujú k izolovaniu, pokoju a pohodliu. Každá jednotka je vybavená podľa najvyšších štandardov päťhviezdičkového hotela a v každej izbe ponúkame aj bezplatnú individuálnu elektronickú bezpečnostnú schránku. Môžete sa pripojiť k bezplatnej vysokorýchlostnej sieti Wi-Fi z ktorejkoľvek časti hotela. Všetky kúpeľne v hoteli majú vaňu, kde si môžete odpočinúť po prechádzke po fascinujúcej krajine pohoria Rodopy.

K dispozícii sú dva typy štandardných izieb - manželská posteľ alebo oddelené lôžka. Všetky izby majú balkón s výhľadom na hory. Štandardná izba má 35 m2 a je pripravená ubytovať 2 dospelých na posteliach a 1 dospelú osobu alebo dieťa na prístelke. Skladá sa z dvoch lôžok alebo dvojlôžkovej postele, pracovného stola, káblovej TV. Mini bar, kúpeľňa s vaňou, príslušenstvo do kúpeľne (šampón, sprchový gél, mydlo), uteráky, fén, umývadlo a WC.

Rodinná izba pozostáva z dvoch štandardných dvojlôžkových izieb s prepojenými dverami medzi - jednou s manželskou posteľou a druhou s oddelenými lôžkami. Má rozlohu 70 m2 a je veľmi komfortné pre rodiny s dvoma deťmi. Skladá sa z dvoch panoramatických balkónov, pracovných stolov, káblovej televízie, plne vybavených kúpeľní s vaňou.

Všetkých 7 veľkých apartmánov v päťhviezdičkovom hoteli "Orlovetz" sa nachádza v centrálnej časti hotela a rozkladá sa na 45 m2. Každý apartmán pozostáva z jednej veľkej izby s posteľou veľkosti king, obývacej časti s dvoma rozkladacími pohovkami (bez možnosti rozťahovania), káblovej televízie, dvoch panoramatických balkónov a mini baru. K dispozícii je veľká luxusná kúpeľňa s vaňou, umývadlom, toaletou, bidetom a druhým WC.

Reštaurácia je obľúbená pre organizovanie večierkov, karaoke nocí a nočných plesov, alebo len pre príjemnú večeru. K dispozícii je rôzne menu s medzinárodnou kuchyňou, ako aj tradičné jedlá bulharskej kuchyne. V Sky bare je väčšinou uprednostňovaný úchvatný panoramatický výhľad.

Kúpeľné centrum v hoteli "Orlovetz" je otvorené počas celého roka. V zimnom období je to ideálne miesto na oddych a teplo po celodennom lyžovaní. Krytý bazén má vyhrievanú vodu - 30 °C. Môžete tiež navštíviť parný kúpeľ a saunu alebo vybrať si niektorý z kúpeľných procedúr: relaxačnú, štandardnú masáž alebo masáž proti celulitíde, čokoládovú terapiu, perličkovú terapiu, zlatú terapiu atď.

Lyžovanie, skibus, skipas

Zimné rekreačné stredisko Pamporovo poskytuje príležitosti na precvičovanie lyžiarskych športov od začiatku 60-tych rokov 20. storočia. Počas posledných 5 rokov bola lyžiarska zóna úplne modernizovaná.
V posledných rokoch sa v stredisku Pamporovo rozvíjal a praktizoval jeden zimný šport populárny v USA a Európe - lyžiarsko-motorové sane.
Viac o stredisku na lyžovanie Pamporovo.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Orlovec, Pamporovo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Pamporovo.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost