STREAM Resort

Pamporovo / Bulharsko

lyžiarske stredisko Pamporovo

850m od lanovky
Skibus
Bazén / Wellness
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel v centre strediska, s reštauráciou s typickou národnou kychyňou a folklórnym programom.

Hotel o sebe

Apartmánový hotel je otvorený celoročne a ponúka komfortné apartmány a štúdiá pre nezabudnuteľnú zimnú alebo letnú dovolenku v horskom prostredí. Nachádza sa v kľudnej a tichej časti letoviska smerom na obec Široka Laka, kde si môžete vychutnať stále zelené borovicové lesy, čistý vzduch, spev vtákov a malebné lúky posiate voňavým lesom kvetov a byliniek! Útulná atmosféra v kombinácii s moderným vybavením v komplexe prispieva k úplnej relaxácii našich hostí. Po dni strávenom na lyžiarskych tratiach alebo po prechádzke v jedinečnej prírode pohoria Rodopy, na vás čaká príjemná večera v reštaurácii, pohárik vína a pekná kniha pri krbe v salóniku, relaxačné masáže v kúpeľnom centre, možnosť plávať v bazéne alebo relaxovať v saune alebo parnom kúpeli s aromaterapiou!

Lyžiareň hotela ponúka komfort celého radu služieb pod jednou strechou. Okrem prenájmu lyžiarskeho vybavenia máte tiež možnosť bezplatne uložiť vlastné lyžiarske vybavenie.

Keď ste plne vybavení a pripravení na lyžiarske dobrodružstvo, na hoteli čaká hotelový autobus zaparkovaný pred hotelom a dostanete sa priamo do lyžiarskeho strediska 2 (Malina)

V celom hoteli je k dispozícii bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, káblová televízia, bezplatné nestrážené parkovisko, budenie telefónom, 24-hodinová recepcia.

Stream Resort "ponúka ubytovanie v nasledujúcich typoch útulne a komfortne zariadených apartmánov:
Štúdio s maximálnou ubytovacou kapacitou do 2 osôb;
Apartmán s 1 spálňou s maximálnou ubytovacou kapacitou do 4 osôb;
Dvojizbový apartmán s maximálnou ubytovacou kapacitou do 6 osôb;
Stream Resort má reštauráciu pozostávajúcu z dvoch samostatných hál - hlavnej sály a miestnosti v ľudovom štýle s celkovou kapacitou 100 miest na sedenie a 30 vonkajších miest, útulný lobby bar s krbom a vonkajším grilom 35-40 miest.

Lyžovanie, skibus, skipas

Aparthotel je vzdialený 850 m od vlekov. Zastávka skibusu je pred hotelom.
Viac o stredisku na lyžovanie Pamporovo.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu a wellness
  • využívanie Wi-Fi pripojenia
  • využívanie kyvadlovej dopravy
  • parkovisko
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Stream Resort, Pamporovo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Pamporovo.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost