Hotel BUDAPEST ***

Sofia / Bulharsko

lyžiarske stredisko Vitoša - Sofia

10,5km od lanovky
V centre
Wifi
Parkovisko
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Dobre vybavený 3* hotel BudaPest v historickom centre mesta Sofia, wifi aj parkovanie zdarma, možnosť prenájmu auta aj transferov. Neďaleko lyžiarskeho strediska Vitoša.

Hotel o sebe

Hotel BudaPest sa môže stať vašou najdôležitejšou voľbou pri návšteve Sofie, pretože je to miesto, kde výnimočná hodnota spĺňa bezkonkurenčnú polohu - v starej historickej štvrti a napriek tomu v blízkosti väčšiny hlavných obchodných a finančných zariadení, štátnych inštitúcií a ústredia miestnych a medzinárodných korporácií. Hotelová poloha poskytuje ľahký prístup ku všetkým dopravným spojeniam, medzinárodné letisko Sofia je vzdialené len 12 kilometrov, kým železničná stanica je vzdialená necelých 5 minút chôdze. Dajte si vychádzkovú obuv, Sofia je príjemné mesto a hotel BudaPest bude slúžiť ako východiskový bod na poznávanie najlepších nákupných miest a atrakcií mesta! Len pár krokov odtiaľto sú niektoré z najznámejších pamiatok, ako je katedrála sv. Alexandra Nevského, Národná opera, synagóga, starobylá pevnosť Serdika, zrúcaniny rímskeho občianskeho mesta a mnoho ďalších.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza asi 10,5km od lanovky Dragalevci. Viac o stredisku na lyžovanie Vitoša - Sofia.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • parkovanie zdarma (bez možnosti rezervácie)
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Budapest, Sofia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Vitoša - Sofia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost