Hotel NIKY ***

Sofia / Bulharsko

lyžiarske stredisko Vitoša - Sofia

8,5km od lanovky
V centre
Výhodná cena
Internet

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Holel Niky má praktickú centrálnu polohu v hlavnom meste Bulharska - Sofia - pri bulvári Vitoša, jednoduché slušné ubytovanie a dobré recenzie, dostupnosť lyžiarskeho strediska.

Hotel o sebe

Hotel Niky je prvý All-suite hotel v Sofii. V reakcii na moderné požiadavky na podnikanie a potešenie ponúka hotel moderné vybavenie a príjemnú atmosféru, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre obchodných hostí i turistov. Okrem toho ponúkame skvelú bulharskú záhradnú reštauráciu, kde si môžete vychutnať našu kultúru a vychutnať si jedlo. Hotel sa nachádza v centrálnej časti Sofie, v blízkosti hlavnej nákupnej ulice Vitoša. Jedným smerom vedie bulvár do administratívneho, kultúrneho a obchodného centra mesta, kde môžete vidieť Národnú umeleckú galériu, Národné divadlo, Pravoslávny kostol, Kostol Alexandra Nevského a mnoho ďalších. Opačným smerom sa dostanete k Národnému palácu kultúry - najväčší balkánsky komplex na kultúrne, konferenčné a obchodné podujatia, ako aj na jeden z najväčších parkov v meste South Park. Vďaka výbornej centrálnej polohe nebudete musieť využívať taxíky alebo verejnú dopravu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza asi 8,5km od lanovky Dragalevci. Viac o stredisku na lyžovanie Vitoša - Sofia.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • raňajky
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Niky, Sofia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Vitoša - Sofia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost