THRACIA HOTEL SOFIA ****

Sofia / Bulharsko

lyžiarske stredisko Vitoša - Sofia

9km od lanovky
V centre
Wifi
Konferenčné priestory
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Elegantný hotel Thracia má výbornú polohu priamo v historickom centre mesta Sofia, dobrá dostupnosť letiska aj lyžiarskeho strediska, wifi, garáž.

Hotel o sebe

Hotel Rosslyn Thracia, výborne umiestnený na pokojnej ulici v centre Sofie, vás pozýva na objavovanie najkrajších historických a kultúrnych pamiatok hlavného mesta Bulharska, rovnako ako živých reštaurácií a kaviarní, ktoré sa nachádzajú len pár krokov. Hotel ponúka štýlové a elegantné ubytovanie s rôznymi zariadeniami doplnené o výborné raňajky a skutočnú pohostinnosť. Hotel je ľahko dostupný z letiska v Sofii.
V areáli hotela je k dispozícii súkromné komorné podzemné parkovisko, konferenčné priestory a obchodné centrum. Zelená terasa lobby baru ponúka neformálnu a relaxačnú atmosféru pre rannú kávu alebo večerný koktail!

Lyžovanie, skibus, skipas

Thracia Hotel Sofia sa nachádza asi 9km od lanovky Dragalevci. Viac o stredisku na lyžovanie Vitoša - Sofia.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Thracia Hotel Sofia, Sofia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Vitoša - Sofia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost