Hotel ALBATROS ****

Cavtat / Dalmácia Dubrovnik / Chorvátsko

Priamo pri pláži
Bazén
All Inclusive
Animácie
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Čerstvo (2018) renovovaný hotel Albatros orientovaný na rodiny s deťmi, All Inclusive, animácie, bazén, športoviská, krásna pláž na juhu Chorvátska v Cavtat...

Poloha, dovolenka

Elegantný, priebežne rekonštruovaný hotel Albatros patriaci do siete Remisens sa nachádza v mestečku Cavtat, priamo na pobreží, len 20km od historického mesta Dubrovník. Centrum mestečka Cavtat asi 1km prechádzky po pobreží.
Viac o regióne na stránke: Južná Dalmácia - Dubrovnik.

Pláž, more

Hotel je situovaný priamo pri pláži, od ktorej ho oddeľuje len promenáda. Pláž je kamienková, vhodná aj pre rodiny s deťmi, verejná, pri hoteli sú slnečníky a kreslá zdarma do vyčerpania kapacity. Na pláži je bar a la carte (nie all inclusive).

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v elegantných dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky. Všetky majú klimatizáciu, telefón, LCD SAT TV, trezor, mini bar (prázdny, naplnenie za poplatok), wifi pripojenie na internet zdarma, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov a väčšina balkón orientovaný na more alebo do parku.
 • Izba Economy – pre max 2 osoby, asi 18m2, bez balkónu, výhľad do parku.
 • Izba Standard – pre max 3 osoby, asi 18-23m2, balkón s výhľadom do parku.
 • Izba Superior výhľad more – pre max 3 osoby, asi 18-22m2, balkón s výhľadom na more.
 • Izba Superior bočný výhľad more – pre max 3 osoby, asi 18-23m2, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Izba Premium – pre max 3 osoby, asi 18-21m2, balkón s výhľadom na more, najlepšia poloha v rámci hotela.
 • Junior Suita – pre max 3 osoby, asi 31-34m2, manželská posteľ a obývacia zóna s gaučom, balkón s výhľadom na more.
 • Suita – pre max 3-4 osoby, asi 37m2, manželská posteľ a obývacia zóna s 2 gaučmi, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie

Možnosť voľby medzi ubytovaním len s raňajkami, s polpenziou (raňajky + večere) alebo s All inclusive. Raňajky aj večere sú podávané formou bufetu.
All Inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nápoje k jedlám z určeného miesta, občerstvenie popoludní, nápoje - miestne destiláty, čapované pivo, miestne víno, cocktail dňa, nealko nápoje a horúce nápoje.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Albatros, Cavtat má recepciu, plážový, snack a lobby bar, reštaurácie, wifi pripojenie na internet zdarma, internetový kútik, konferenčnú miestnosť, parkovisko s obmedzenou kapacitou, za poplatok na mieste.
Na sezónu 2018 boli renovované všetky izby a spoločné priestory a tiež reštaurácia.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén s vyhrievanou vodou, 2 vonkajšie bazény pre deti aj dospelých so slnečníkmi a ležadlami zdarma (do vyčerpania kapacity). Vstup do wellness zóny s fitnes zónou zdarma.
V hotelovom areáli a okolí sú k dispozícii rôzne športoviská bez príplatku pre klientov: plážový volejbal, bocce, ihrisko na futbal, stolný tenis, basketbal, nordická chôdza, jogging, aerobic, vodná gymnastika, hra sjoelbak, indiaka, lukostreľba.
Aktivity a športy za poplatok na mieste: jazda na vodnom banáne, potápanie, vodné šliapadlá, tenis, tenisové kurzy, vodné lyžovanie.

Zábava, aktivity

Denne (okrem soboty) pestrý animačný program pre deti aj dospelých. Denne hudobný program - živá hudba, DJ, klavírna hudba, folklór.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie k dispozícii zdarma. Detské ihrisko, animačný program pre deti podľa veku. Zmena programu na mieste vyhradená.
 • Animácie pre deti denne v čase 10,30-13h a 15-17h od apríla do októbra.
 • Remy Club pre deti 4-7 rokov
 • Maxi Club pre deti 8-12 rokov
 • Teens Club pre juniorov 13-18 rokov v júni, júli a auguste
 • Párty na privítanie, kreatívne workshopy a tvorivé dielne, mini olympiáda, karneval, tanečné kurzy, hľadanie pokladu, hry a športy.

Extra

Zviera povolené na požiadanie vopred, za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s All Inclusive
 • klimatizáciu
 • wifi zdarma
 • využívanie bazénov
 • využívanie wellness a fitnes centra hotela
 • účasť na animačnom programe
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,10 /osoba /deň
 • poistný poplatok € 0,30 /osoba /deň
 • registračný poplatok € 0,50 /osoba /pobyt

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí, na požiadanie aj menej. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Albatros, Cavtat

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Dalmácia Dubrovnik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost