Villa CALAMOTA

ostrov Koločep / Dalmácia Dubrovnik / Chorvátsko

"Car free" ostrov
Pri pláži
Bazén
Privátny čln
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Luxusná vila na exkluzívnom malom ostrove bez áut Koločep oproti Dubrovniku, motorový čln k dispozícii v cene vily.

Poloha

Vila Calamota sa nachádza pár metrov od mora na ostrove Koločep, s panoramatickým výhľadom smerom na mesto Dubrovnik. Ostrov je kompletne "car free" - bez áut, premávajú tu len elektrické golfové vozíky. Najbližšia reštaurácia, bar a obchod 800m. Prístav ACI Komolac 20min člnom. Dubrovnik 25min člnom / loďou.

Pláž, more

Súkromná pláž je 20m od vily, terasa na slnenie, rebrík do mora. Na ostrove sú aj kamienkové a piesčité pláže - dostupné prechádzkou alebo člnom.

Vybavenie vily, ďalšie služby

Villa Calamota, ostrov Koločep má klimatizáciu, pripojenie na internet (wifi broadband), žehlička a žehliaca doska, sat TV, pračka. Plne vybavená kuchyňa - aj umývačka riadu, kávovar, chladnička, rúra na pečenie, vonkajšie posedenie s jedálenským stolom, gril / BBQ. Vila je nefajčiarska.
Pri vile kotví aj vlastný motorový čln - RIB gumený čln 4,9m dlhý s motorom Yamaha 60HP, potrebná je platná licencia na vedenie motorového člna - platí sa za spotrebované palivo. Pohodlné spojenie na rôzne pláže ostrova, okolitých ostrovov alebo aj do Dubrovnika, ktorý je na dohľad a asi 30min plavby.

Izby, dispozícia

Celkom 4 spálne, 3 kúpeľne a kapacita 8 osôb.
 • Prízemie – vybavená telocvičňa, spálňa s manželskou posteľou a en-suite kúpeľňou so sprchou, zo spálne je prístup na terasu a do záhrady so záhradným nábytkom.
 • 1. poschodie – kompletne vybavená moderná kuchyňa, priestranná jedáleň so stolom a stoličkami a južne orientovanou terasou, obývacia miestnosť s koženými kreslami, antickým nábytkom a moderným vybavením LCD TV, DVD prehrávač. Z obývacej miestnosti je prístup ešte na ďalšiu východne orientovanú terasu.
 • 2. poschodie – 3 spálne: hlavná spálňa má manželskú posteľ veľkosti king-size, modernú en-suite kúpeľňu a balkón. Druhá spálňa má manželskú posteľ a severne orientovanú terasu s posedením. Tretia spálňa s manželskou posteľou je južne orientovaná a má výhľad na more. Druhá a tretia spálňa sa delia o spoločnú kúpeľňu.

Stravovanie

Individuálne. Možné najať šéfkuchára, môže pripravovať všetky 3 jedlá denne, taxa cca € 350 /deň za služby + za konzumované jedlo podľa menu, platí sa priamo na mieste v hotovosti.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén so sladkou vodou 11 x 4,5m, bez chlóru, s malou jednoduchou letnou kuchyňou a terasou na slnenie dostupný cez stredomorskú záhradu. Vybavená telocvičňa, sprcha na terase, ležadlá na slnenie.

Doprava

Individuálna. Zabezpečíme transfer z Dubrovnika na ostrov, trvá do 30min. Z prístavu na ostrove do vily je zabezpečený odvoz golfovým vozíkom. Ďalší pohyb po ostrove aj okolí, do Dubrovnika a pod. je možný privátnym člnom, ktorý je v cene vily. Jedná sa o RIB - gumený motorový čln, komfortne kapacita 5 osôb. Nutné mať licenciu na vedenie člna - v opačnom prípade potrebné najať kapitána.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom vily
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie vlastného bazéna so sladkou, bezchlórovou vodou
 • využívanie telocvične a vybavenia vily
 • prenájom motorového gumeného člna na celý pobyt (nutná licencia na vedenie člnu, pohonné hmoty sú spoplatnené na mieste)
 • miestne taxy
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 800 /vila, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • transfer z pevniny na ostrov
 • služby šéfkuchára
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Vilu je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Calamota, ostrov Koločep

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Dalmácia Dubrovnik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost