Apartmány VILLAS KORNATI ****

Šibenik / Dalmácia Šibenik / Chorvátsko

50m od pláže
Bazén
Wellnes / Spa
Klimatizácia
Bezbariérový prístup

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Klimatizované apartmány vo vilkách v rezorte Solaris, len 50 m od pláže, zábavné a športové aktivity pre deti aj dospelých, aquapark Solaris. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov.

Poloha, dovolenka

Apartmánové domy Villa Kornati sa nachádzajú na pokojnom mieste v komplexe Solaris medzi Yacht Marina a Camping Beach Resort. Šibenik cca 6km.
Viac o regióne na stránke: dovolenka Severná Dalmácia - Šibenik

Pláž, more

Štrkovitá pláž s betónovými platňami 50m. Ležadlá za poplatok.

Izby, apartmány

Všetky apartmány majú kuchynský kútik v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, SAT TV, klimatizáciu a balkón alebo terasu.
 • Apartmán A1 – (2 + 2) - 2 dospelí + 2 deti: 30 m2, pozostáva zo spálne s obývacou izbou a kuchynským kútom, izby s poschodovou posteľou pre 2 deti do 12 rokov, sprcha / WC, klimatizácia, telefón, SAT TV, balkón alebo terasu.
 • Apartmán A2 – (3 + 2) - 3 dospelí + 2 deti: 55 m2, 2 spálne (1 izba s poschodovou posteľou pre dve deti do 12 rokov alebo jednou posteľou a 1 izba s manželským lôžkom), obývacia izba s kuchynským kútom s gaučom ako prístelkou pre 2 deti do 12 rokov, 1 kúpeľňa so sprchou a WC, 1 WC, klimatizácia, telefón, SAT TV, dva balkóny alebo terasy.
 • Apartmán A3 – (4 + 3) - 4 dospelí + 3 deti: 70 m2, 2 spálne, jedna s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou, ako prístelka pre jedno dieťa do 12 rokov, jedna spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom s jednou pohovkou, ako prístelka pre 2 deti do 12 rokov, 1 kúpeľňa so sprchou / WC, 1x kúpeľňa s vaňou /WC, klimatizácia, telefón, SAT TV, dva balkóny alebo terasy.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosti stravovana: Dalmatian Ethno Village, Trattoria Mediteraneo, Grill Restaurant Sibinium, Restoran Bongos.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Villas Kornati, Šibenik má fitnes centrum, exteriérový bazén, plážový volejbal. Rezort je kompletne zrekonštruovaný. Solaris Wellness & Spa (za poplatok).
V Solaris Aqua-parku vodné šmýkačky a tobogány, fitness, Sibinuim, grill reštaurácia, záhradný bar, mini-golf, solárium rýchlik (za poplatok), množstvo atrakcií pre deti, supermarket, rôzne výlety, živá hudba a tanec.

Šport, relax, wellness

V blízkosti viliek stolný tenis, fitnes centrum, vonkajší a vnútorný bazén, plážový volejbal. V rezorte je kompletne zrekonštruovaný Solaris Wellnes & Spa (za poplatok), Solaris Aquapark - vodné šmykľavky a tobogány, fitness, minigolf.

Zábava, aktivity

RESORT PROGRAM PRE DOSPELÝCH: Salsa ihrisko, stolný tenis, aqua aerobic, zumba, pilates, joga, volejbal, futbal, basketbal, open air kino, preteky oslov, folklór od 16.06. - 14.09., Beach club Palma - "Beach party" nočný klub - živá hudba, DJ.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie, platba na mieste.
RESORT SOLARKO KIDS CLUB: Určené pre deti od 3-12 rokov, 6 dní v týždni, dvakrát denne, od 9:00 do 12:00 a od 16:00 do 19:00,
Rekreácia, tvorivosť hry, pod holým nebom zábava, filmy, spev a tanec, vlak Solaris Express.

Extra

ŠPECIÁLNA PONUKA: musí byť zapísaná na voucheri!
FUN PASS: 1 denná vstupenka na Aquapark, 1 vstupenka na Solaris Express Train, 1 vstupenka na minigolf, 1 denný lístok na tobogány.
BEACH PASS: 1 lehátko + 1 slnečník.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • posteľnú bielizeň, uteráky
 • záverečné upratovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • registračný poplatok € 1,00 (platba v CK).

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku: € 4,00 / deň, na vyžiadanie, platba na mieste
 • vstupenka do sauny vo wellness centre pre osoby nad 14 rokov (sauny, posilňovňa, bazén): € 10,00, platba na recepcii
 • lístok pre bazény vo wellness centre pre deti od 3-14 rokov (deti do 3 rokov zdarma v cene): € 7,00, platba na recepcii
 • FUN PASS: € 25,50 / osoby staršie ako 6 rokov, € 19,00 / deti od 3-6 rokov
 • BEACH PASS: € 5,60 od 16.06. do 14.09.2014., mimo hlavnej sezóny € 3,50
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň sobota. Mimo hlavnej sezóny na min. 2-5 nocí a nástupný deň ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Villas Kornati, Šibenik

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Dalmácia - Šibenik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost