Hotel OLYMPIA ****

Vodice / Dalmácia Šibenik / Chorvátsko

50m od pláže
Klimatizácia
Bazén
Wellness
Wifi
Dieťa do 6 rokov zdarma

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel Olympia a kompletne nová budova Olympia Sky len 50m od pláže, 500m od centra mesta. Bazény pre dospelých, detský bazén, detské ihrisko, wellness a spa, reštaurácie a bary, parkovisko a wifi. Vhodný pre všetkých klientov, ktorí ocenia jeho vynikajúcu polohu a vybavenie.

Poloha, dovolenka

Celoročne otvorený hotel Olympia sa nachádza asi 500m od centra mesta Vodice a len 50m od pláže. Hotel má dlhoročnú tradíciu už vyše 40 rokov a je priebežne renovovaný.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Šibenik.

Pláž, more

50m od hotela sa nachádza kamienková pláž miestami s väčšími kameňmi a betónovými platňami. Na pláži sú k dispozícii viaceré bary, reštaurácia, pizzéria, sprchy a toalety a požičovňa slnečníkov a ležadiel.

Izby, apartmány

Hotel Olympia má celkom 215 dvojlôžkových izieb s možnosťou 1 prístelky a 26 suít. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, minibar, trezor, LCD TV a balkón s výhľadom do parku alebo na more. Izby sa nachádzajú v dvoch budovách hotela Olympia.
 • Dvojlôžková izba – má asi 19m2 a balkón s rozlohou 5,8m2, možnosť 1 prístelky. Orientovaná na park alebo na more.
 • Junior Suita – má 38m2, pre 2-4 osoby, pozostáva zo spálne, chodby a obývacej miestnosti s gaučom a kreslami, kúpeľňa a 4 balkóny. Výhľad na park alebo na more.
 • Deluxe Suita – má 45m2, pozostáva zo spálne, detskej izby, chodby a obývacej miestnosti s gaučom a kreslami, 2 kúpeľne a 5 balkónov. Výhľad na park alebo na more.
V novej budove hotela Olympia Sky, ktorá bola otvorená v roku 2017 sa nachádza celkom 148 komfortných dizajnových izieb a suít. V izbách sú aj župany a papučky a hostia majú vstup do wellness centra s vnútorným bazénom zdarma.
 • Izba Classic – má asi 27m2, manželská posteľ 180x200cm alebo dve lôžka po 90x180cm. Orientovaná na park alebo parkovisko. Kúpeľňa so sprchou.
 • Izba Superior – má asi 23-38m2, manželská posteľ 180x200cm alebo dve lôžka po 90x180cm. Výhľad na pínie, pláž, more alebo Vodice. Kúpeľňa so sprchou.
 • Izba Family – má asi 62-70m2, pozostáva z dvoch prepojených izieb Superior.
 • Suita Deluxe – má asi 55-68m2 a balkón 12m2, pozostáva zo spálne a obývacej miestnosti s dvojlôžkovým gaučom, ktoré sú oddelené dverami. Kúpeľňa s vaňou.
 • Premium Suita – má asi 75-85m2 a priestrannú terasu asi 40-50m2 s výhľadom na ostrovy a Vodice. Pozostáva zo spálne a obývacej miestnosti s dvojlôžkovým gaučom. Kúpeľňa s vaňou.
 • Grand Suita – má asi 72-80m2 a výnimočnú terasu asi 100m2 s vírivkou a výhľadom na more. Má dve spálne a dve kúpeľne, jedna zo spální má aj obývaciu časť.
 • Prezidentská Suita – má asi 81m2 a terasu asi 97m2 s vírivkou a panoramatickým výhľadom na more. Nachádza sa na 6. poschodí Olympia Sky. Má dve spálne a možnosť pripojiť ďalšiu, kúpeľňu, obývaciu miestnosť.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov podávané v čase 7-10h, večere formou bufetu v čase 19-21h. V hoteli je podávaná dalmatínska kuchyňa s využitím miestnych surovín. Na požiadanie welcome drink, business obed a pod. Reštaurácia SKY a la carte má 150 miest, reštaurácia Olympia 400 miest. K dispozícii sú detské stoličky, širovký výber vín, vegetariánske jedlá, výživná strava pre športovcov aj bezlepkové jedlá. Pri bazéne je taverna, bary aj kaviareň v lobby.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Olympia, Vodice má recepciu, reštaurácie a bary, kongresové priestory, výťahy, práčovňa, wifi pripojenie na internet zdarma a parkovisko za poplatok. V novom hoteli Olympia Sky je aj nová a la carte reštaurácia, nové konferenčné priestory, plážové bary.

Šport, relax, wellness

4 vonkajšie bazény z toho 1 detský so šmykľavkou, 1 na 9. poschodí hotela Olympia Sky 35x4m s výhľadom na okolité ostrovy, slnečníky a ležadlá pri bazénoch zdarma do vyčeprania kapacity. Všetky bazény sú sladkovodné.
Pri hoteli sú tenisové kurty, bowling, tobogán, trampolína, potápačské centrum, požičovňa vodných plavidiel a ďalšie možnosti vodných športov.
Wellness centrum v hoteli - masáže, jacuzzi, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, fitness. V hoteli Olympia je multifunkčná športová hala vhodná na volejbal či basketbal.

Zábava, aktivity

Počas hlavnej sezóny hotel organizuje večerné programy - informácie na mieste.

Rodina, deti

Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Detské ihrisko, detský bazén so šmykľavkou.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • využívanie vnútorného a vonajšieho bazénu
 • využívanie ležadiel a slnečníkov pri bazénoch zdarma
 • papuče a župany pre klientov v Olympia Sky
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • pobytová taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka € 8,00 / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • babysitting € 10,00 / hodina (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • parkovanie € 7,00 / deň / auto (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandartná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci, podľa termínu. Nástupný deň na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Olympia, Vodice

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Dalmácia - Šibenik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost