Sensimar ADRIATIC BEACH RESORT

Živogošće / Dalmácia - Split / Chorvátsko

Pre páry
Pri pláži
Bazény
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Renovovaný hotelový rezort priamo pri pláži určený len pre páry - adults only. (Hotel bol kompletne prerobený z pôvodného rodinne orientovaného hotela Nimfa - ten už neexistuje.)

Poloha

Sensimar Adriatic Beach Resort sa nachádza na okraji dedinky Živogočće len asi 20km južne od mesta Makarska.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Split.

Pláž, more

Priamo oproti kamienkovej pláži. Slnečníky a ležadlá na pláži je možné prenajať za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Celkom 266 izieb a suít je príjemne zariadených a majú kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, exkluzívna bio kozmetika, trezor, flat TV, denne dopĺňaný minibar, klimatizácia ( minimálna teplota ktorá môže byť nastavená je 21°C), kávovar a čajové príslušenstvo, balkón alebo terasu. Niektoré izby a suity majú výhľad na more.
 • Economy – menšiai zba s malým balkónom.
 • Standard – izba má menší kútik s posedením
 • Standard s vlastným vstupom do bazénu - izba má menší kútik s posedením, patio so vstupom do bazénu spoločného pre 4 izby.
 • Superior izby - pohodlné izby s čiastočným alebo priamym výhľadom na more.
 • Suity - majú oddelenú obývaciu miestnosť a spálňu, k dispozícii župan, papauče a fľaša vína pri príchode.
 • Suity s vlastným vstupom do bazénu - majú oddelenú obývaciu miestnosť a spálňu, k dispozícii župan, papauče a fľaša vína pri príchode, patio s vlastným vstupom do bazénu.

Stravovanie

All inclusive v hotelovej reštaurácii - raňajky 7,00 - 10,00 hod, obedy 12,30 - 14,30 hod, večere 7,00 - 9,30 hod formou bufetu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v dobe 10,00-23,00 - nápoje sa podávajú v niektorom z barov či reštaurácií podľa stanovenej otváracej doby, občerstvenie pri bazéne 10-23 hod, popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, koláče).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sensimar Adriatic Beach Resort, Živogošće má recepciu, dalmátsku reštauráciu, kulinárska á la carte reštaurácia ( konzumácia nie je súčasťou all inclusive), Gran Mare Grill reštaurácia ( konzumácia nie je súčasťou all inclusive), Mojito bar, kaviareň & lobby bar, snack bar pri bazéne, hotelové parkovisko za poplatok na mieste

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén SPA centrum La Vita so širokou ponukou masáží, kozmetických procedúr, masáže pre páry...(za poplatok na mieste).

Zábava, aktivity

Stolný tenis, stolné hry.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, transfer z letiska.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • stravovanie all inclusive podľa popisu
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Sensimar Adriatic Beach Resort, Živogošće

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost