Aparthotel SUNČEVA POSTELJA ****

Brela - Podrače / Dalmácia Split / Chorvátsko

Pri pláži
Plážový servis
Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Apartmánový hotel Sunčeva Postelja pri pláži v širšom okolí strediska Brela má komfortné apartmány a štúdiá s výhľadom na more, reštaurácia a wellness centrum.

Poloha, dovolenka

Aparthotel Sunčeva Postelja sa nachádza na Makarskej riviére v stredisku Brela, časť Podrače. Centrum Brela necelé 2km po pobreží.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Split.

Pláž, more

Pekná kamienková pláž so zátokou priamo pred hotelom, slnenčíky a kreslá / ležadlá pred hotelom k dispozícii zdarma. Neďaleko je známa pláž Punta Rat.

Izby, apartmány

Aparthotel má celkom iba 12 ubytovaní rôznych typov. Všetky majú balkón s posedením a výhľadom na more, klimatizáciu, trezor, telefón, LCD Sat TV, wifi pripojenie na internet zdarma, plne vybavený kuchynský kútik (umývačka riadu) a veľkú manželskú posteľ, kúpeľňa s podlahovým kúrením, sprchou, resp. vaňou (masážnou) a toaleta, sušič na vlasy. V apartmánoch a štúdiách je gauč v obývacej miestnosti - prístelka pre 1-2 osoby. K dispozícii je aj žehlička s doskou. Izbová služba zdarma.
 • Apartmán 2+1 – asi 46,5m2, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s rozkladacíím gaučom. Max 3 osoby + detská postieľka, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Apartmán 2+2 – asi 57m2, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s rozkladacíím gaučom, 2x TV. Max 2 dospelí + 2 deti + detská postieľka, balkón s panoramatickým výhľadom na more, druhý balkón.
 • Studio 2 – asi 31,5m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou a gaučom. Max 2 dospelí + detská postieľka, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Studio 2+1 – asi 43m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou a jednolôžkovým rozkladacím gaučom. Max 3 dospelí + detská postieľka, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Studio 2+2 – asi 49m2, jedna miestnosť s výklenkom s manželskou posteľou a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom. Max 2 dospelí + 2 deti + detská postieľka, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Dvojlôžková izba – asi 29,5m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou, bez kuchynky. Max 2 dospelí + detská postieľka, balkón s bočným výhľadom na more.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene, aj drink na privítanie. V hotelovej reštaurácii Delicija je možné doobjednať aj polpenziu. Tá zahŕňa 3-chodové večerné menu a la carte s možnosťou výberu z 2 alebo 3 menu. Podávané sú jedlá a vína (platia sa extra) z celého Chorvátska.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aparthotel Sunčeva Postelja, Brela má bar, reštauráciu s terasou, parkovacie miesta zdarma, wifi pripojenie na internet zdarma. Možnosť prenájmu auta, bicyklov, skútrov, na požiadanie za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna je nedávno renovovaná - sauna, relaxačná miestnosť, fitnes miestnosť, miestnosti na procedúry ošetrenia rúk a nôh, tváre a tela, masážna a depilačná miestnosť.

Zábava, aktivity

V stredisku možnosť prenájmu rôznych plavidiel a vodných športov. Možnosť rezervácie organizovaných výletov z recepcie hotela.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko (spí s dospelými) zdarma. Detská postieľka za poplatok, na požiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom alebo leteckej dopravy na pravidelných linkách a transferov. Záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom štúdia / apartmánu (základná cena pre 2 osoby, ďalšie za príplatok)
 • raňajky formou bufetu
 • drink na privítanie
 • spotrebu energií, klimatizáciu / kúrenie
 • využívanie slnečníkov a kresiel / ležadiel pred hotelom
 • využívanie telocvične vo wellness zóne (procedúry, masáže a sauna za poplatok)
 • wifi v apartmánoch zdarma
 • denné upratovanie
 • 1 parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať / služby za poplatok

 • polpenziu € 16 /osoba /deň
 • detská postieľka pre deti do 3 rokov € 10 /noc, na požiadanie
 • využívanie wellness zóny, masáže, procedúry, sauna
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aparthotel Sunčeva Postelja, Brela

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost