Apartmány LANTERNA

Poreč / Istria / Chorvátsko

100m od pláže
Pre rodiny
Wi-Fi
Tenis
Parkovisko
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**/*** / Jednoducho a účelne zariadené apartmány rôznych typov a katergórií 50 - 150 m od pláže, centrum mesta Poreč je vzdialené asi 13 km. Vhodné pre skupiny priateľov, rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Apartmány Lanterna sa nachádzajú uprostred stredomorskej zelene v blízkosti mora a kamienkových pláží na polostrove Lanterna pri obľúbenom stredisku Poreč. Centrum Poreč asi 13km. Pula asi 55km, Trieste 60km.
Viac o regióne na stránke: Istria.

Pláž, more

Prevažne kamienková pláž je len asi 50-150m od apartmánov. Je tu čiastočne aj kamenistá, trávnatá a vydláždená pláž.
Miestne pláže boli ocenené tzv. Modrou vlajkou – čiže spĺňajú najvyššie ekologické štandardy týkajúce sa čistoty mora a pláže.
Vyhradená časť pre zvieratá.
Prirodzený tieň poskytujú pínie a duby. Je tu možnosť prenajať slnečníky a kreslá, k dispozícii sprchy a kabínky. Blízka pláž Tamaris má vstup do mora prispôsobený aj pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (resp. samostatne) a balkón alebo terasu. Niektoré sú orientované na more.
Apartmány typu A sú štandardne zariadené (predchádzajúci typ B bol jednoduchší, 2* úrovne).
Apartmány typu „Sunset“ sú renovované, vyššieho štandardu, vo vybavení kuchynského kúta aj mikrovlnka a varná kanvica; sat TV.
 • A2+1 (A3) – apartmán pre max 3 osoby má asi 37m2, obývaciu miestnosť s gaučom (alebo 2 lôžkami), spálňu s 2 lôžkami (alebo 1 lôžkom) a balkón orientovaný na morskú stranu.
 • A2+2 (A4) – apartmán pre max 4 osoby má asi 45m2, spálňu s 2 lôžkami a obývačku s 2 lôžkami a balkón.
 • A4+2 (A6 – apartmán pre max 6 osôb má asi 90m2, má 2 spálne po dve lôžka, 1 obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom, 3 balkóny, 2 kúpeľne.
 • A3S – apartmán „Sunset“ pre max 3 osoby má asi 37m2, obývaciu miestnosť s gaučom, spálňu s 2 lôžkami a balkón balkón orientovaný na morskú stranu.
 • A4S – apartmán „Sunset“ pre max 4 osoby má asi 45m2, spálňu s 2 lôžkami a obývačku s 2 lôžkami a balkón.
 • A6S – apartmán „Sunset“ pre max 6 osôb má asi 90m2, je dvojpodlažný, má 2 spálne po dve lôžka, obývaciu miestnosť s gaučom, 3 balkóny, 2 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť doobjednať polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Lanterna, Poreč má Apartmány Lanterna, Poreč majú a la carte reštauráciu s terasou v komplexe, supermarket, rýchle občerstvenie, bary, diskotéku, novinový stánok, zdravotníka, zmenáreň, Wi-Fi zdarma na recepcii, parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Športové centrum pri pláži, asi 350-500m od apartmánov otvorené máj – október, možnosti nasledovných športov: 14 tenisových kurtov, 2 vnútorné tenisové kurty, potápačské centrum “Valeta“ pre scuba diving s kurzami a vybavením, jazdecké centrum, mini golf, stolný tenis, prenájom vodných plavidiel a šliapadiel, joggingový chodník, plážový volejbal, bowling, prenájom bicyklov.

Zábava, aktivity

Animačný program v rezorte – večerný hudobný program (jún – september), animácie pre deti (apríl – september), Maro Club pre deti vo veku 4-12 rokov počas leta, detské ihriská. Diskotéka.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie vopred za poplatok na mieste.
Pieskovisko, ihrisko pre deti na pláži.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň s týždennou výmenou a uteráky
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenzia na vyžiadanie, platba na mieste
 • malé zviera € 8,00 / noc, malé zviera v klietke € 5,00 / noc (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • detská postieľka € 39,00 / týždeň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Lanterna, Poreč

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Istria

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost