Rezidencia L'EYSSINA

Vars / Rhône Alpes / Francúzsko

lyžiarske stredisko Vars-Risoul

200 m od vleku
Pre rodiny
Malé zvieratá povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***

Poloha

Rezidencia L'Eyssina pozostáva z jedinej budovy a nachádza sa na okraji časti Vars les Claux, len 100 m od „Le Point Show“ s obchodmi a službami, centrum strediska je vzdialené 500 m. Nadmorská výška rezortu je 1.850 m. Najbližšia železničná stanica je Montdauphin-Gillestre asi 15 km, letisko Grenoble je vzdialené 206 km, letisko Marseille – Provence je vzdialené 255 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky sú vzdialené 200 m od rezidencie.
Viac o stredisku na lyžovanie Vars-Risoul.

Izby, apartmány

Celkom 93 apartmánov rôznych typov má kuchynský kútik s elektrickým sporákom (minimálne dvojplatnička), chladničku, rúru, umývačku riadu, kávovar, kúpeľňu so sprchou a WC, TV, balkón s 2 ležadlami a kávovým stolíkom.
 • Štúdio2 – pre max. 2 osoby má cca 18 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 2 rozkladacími lôžkami.
 • Štúdio 2/3 – pre max. 3 osoby má cca 21 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 2 rozkladacími lôžkami a kabínou (oddelený neuzatvorený výklenok) s 1 samostatným lôžkom.
 • Štúdio 3/4 – pre max 4 osoby má cca 25 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 2 rozkladacími lôžkami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • Štúdio 4/5 – pre max. 5 osôb má cca 25 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 3 rozkladacími lôžkami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • Štúdio 4/6 – pre max 6 osôb má cca 31 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 2 dvojlôžkovými rozkladacími posteľami (oddelené zasúvacou stenou) a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • A1-3/4 – pre max. 4 osoby má cca 28 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 rozkladacími posteľami a spálne s 2 samostatnými posteľami.
 • A1-4/6 – pre max. 6 osôb má cca 31 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 rozkladacími posteľami, spálne s manželskou posteľou alebo 2 rozkladacími posteľami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • A2-6/7 – pre max. 7 osôb má cca 40 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 rozkladacími posteľami, spálne s manželskou posteľou alebo 2 rozkladacími posteľami, ďalšej spálne s 1 posteľou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia L'Eyssina, Vars má recepciu - dohovoríte sa francúzsky, anglicky a španielsky, úschovňu lyží, 3 výťahy, práčovňu (za poplatok). Verejné parkovisko v blízkosti rezidencie, kryté parkovisko v blízkosti rezidencie za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. prechádzky so snežnicami, lety helikoptérou, psie záprahy, sánkovanie, klzisko, rôzne sauny, masáže, knižnica, herňa s videohrami, kino, puby a bary.

Rodina, deti

Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov.
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste.
Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne.
Pre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma.
Piou Piou Village - moderný klub s miestnosťami na hranie, športovanie, tvorivé a umelecké aktivity, slnečná terasa, tichá miestnosť pre najmenšie deti a detské jasle.
Mini klub – pre deti vo veku 30 - 48 mesiacov. Detský klub – pre deti od rokov. Nutná rezervácia vopred, od rezidencie je vzdialený 100 m.

Extra

Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (v závislosti od typu, platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • „Comfort formula“: prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
 • Baby kit (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • malé zvieratá (na vyžiadanie, úhrada na mieste)
 • uteráky (na vyžiadanie, úhrada na mieste)
 • parkovisko (platí sa na mieste)
 • Easy pack - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, úhrada v CK)
 • „Easy pack 1“: zahŕňa soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „Maison du Café Tradition“
 • „Easy pack 2“: zahŕňa soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety (pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost