Hotel PEGAZ ****

Krynica / Malopoľské vojvodstvo / Poľsko

Bazén
Sauna
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný, moderný hotel obklopený horami, s bazénom a saunami. Vhodný pre milovníkov prírody, lyžovania, turistiky.

Poloha

Hotel Pegaz je moderný hotel, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Sadeckých Beskýd, v údolí Čierneho potoka. Väčšie mesto Muszyna je vzdialené asi 11 km.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 10 jednolôžkových izbie, 33 dvojlôžkových s možnosťou prístelky a 3 luxusných apartmánov. Všetky izby majú kúepľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, minibar, SAT TV a balkón s výhľadom na Javorinu.
 • Apartmán Grand – pre 2 - 4 osoby, pozostáva z 2 miestností, má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnsoť s rozkladacím gaučom.
 • Apartmán Lux – apartmán pre 2 osoby pozostáva z jedinej miesnosti.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu, možnosť príplatku za večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Pegaz, Krynica má recepciu, kaviareň, bar, reštaurácia, miestnosť s krbom, seminárna a banketová miestnosť, výťah, parkovisko. Úschovňa lyží s vyhrievačmi lyžiarok.

Šport, relax, wellness

Bazén s vodopádom, vodnou masážou, parnou a suchou saunou, vírivkou, zážitkovou sprchou, odpočiváreň, detský bazén s hríbikom.

Rodina, deti

Herňa pre deti.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenzia
 • využívanie bazénu
 • využívanie sáun
 • parkovisko
 • využívanie detskej herne
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod.Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Pegaz, Krynica

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost