Hotel ZUR POST ***

Alpbach / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Alpbachtal - Wildschönau

2km od svahu
Bazén (leto)
Wi-Fi
Alpbachtal Card v cene
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Menší rodinný hotel v príjemnom horskom prostredí, wifi zdarma, v zime dostupnosť vlekov skibusom, v zime záhrada s bazénom.

Poloha

Rodinne vedený hotel Zur Post s viac než 200-ročnou tradíciou sa nachádza v údolí Alpbach v Tirolsku a rovnomennej dedinke. Údolie je obľúbeou destináciou pre zimnú aj letnú dovolenku. Nadmorská výška cca 1.000 m. Dedinka Alpbach bola už ocenená aj ako najkrajšia dedina v Rakúsku a pod.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Wiedersbergerhornbahn asi 2 km od hotela. Platný skipas oprávňuje používanie skibusu. Na jeden skipas Ski Juwel je k dispozícii až 110 km zjazdoviek v Alpbachtal a Wildschönau.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Alpbachtal-Wildschönau.

Izby, apartmány

Príjemné komfortné izby majú kúpeľňu so sprchou / vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, rádio, wifi pripojenie na internet zdarma. Niektoré majú kútik s posedením.
 • Economy – asi 18m2, pre max 3 osoby, výhľad do záhrady.
 • Standard – asi 18m2, pre max 2 osoby, balkón.
 • Comfort – asi 18m2, pre max 2-4 osoby, gauč, balkón.
 • Superior – asi 25m2, pre max 2-4 osoby, gauč, balkón.
 • Family Suite – pre max 4 osoby, má manželskú posteľ a 2 samostatné lôžka v druhej miestnosti, posedenie, na 3. poschodí.
 • Post Nestl – asi 35m2, pre max 5 osôb, zóna s posedením.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s vital kútikom, výber tirolkskej šunky a klobások, syry, vajcia, čerstvé ovocie, džúsy a ďalšie. Večere sú 3-chodové servírované (s možnosťou výberu z aktuálneho menu), bufet šalátov. Kuchyňa je domácka, pestrá, využíva najmä miestne produkty.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Zur Post, Alpbach má recepciu, reštauráciu, záhradu, parkovacie miesta pre klientov. Wi-Fi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Fínska sauna v drevenej chatke, eukalyptový parný kúpeľ. V lete vyhrievaný vonkajší bazén v hotelovej záhrade.

Zábava, aktivity

V cene je regionálna karta Alpbachtal Seenland Card - využívanie miestnej dopravy zdarma, v lete denne jazda na lanovkách, detský klub od pondelka do piatku v Juppi Kid's Club v Reith im Alpbachtal (okrem občerstvenia), jazero na kúpanie Reither, krytý bazén vo WAVE Wörgler Wasserwelt denne na 2,5 hodiny, kúpalisko Brixlegg & Münster; múzeum tirolskej dediny v Kramsach, augustínske múzeum v Rattenbergu a ďalšie, zľavy na množstvo služieb a atrakcií v regióne...

Rodina, deti

Detská herňa v hoteli. V regióne množstvo aktivít vonku aj vnútri pre rodiny s deťmi - kúzelný les, náučný chodník, vidiecka ZOO. V zime detský klub Juppi a lyžiarske školy.
Deti do 4 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka na požiadanie vopred.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie sauny a parného kúpeľa
 • v lete využívanie vonkajšieho bazénu
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 15r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 12 /deň (bez stravy, na požiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3, v závislosti od sezóny. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Zur Post, Alpbach

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost