Hotel NASSEREINERHOF ***

St. Anton am Arlberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Arlberg

Náš tip
150m od svahu
Bazén / Wellness
Wifi zdarma
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel Nassereinerhof v St. Anton am Arlberg je ideálnou kombináciou blízkych svahov, centra aj wellness zóny s bazénom a dobrej ceny.

Poloha

Tradičný, rodinne vedený a priebežne renovovaný hotel sa nachádza na panoramatickom mieste asi 550m od centra St. Anton am Arlberg, pešo dostupné. Hotel bol v roku 2013 rozšírený o celú novú časť, wellness zónu aj garáže.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Nassereinbahn a lyžiarske svahy iba asi 150m od hotela. Od sezóny 2016/17 je St. Anton prepojený s ďalšími strediskami Arlbergu aj lanovkou, lyžovanie bez potreby použiť skibus (podľa sezóny a snehovách podmienok). Platí tu spoločný skipas Ski Arlberg, skipasy je možné objednať vopred alebo zakúpiť aj na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Arlberg. V stredisku sú bohaté možnosti alpského lyžovania, rozľahlé terény pre lyžovanie v "prašane", snowboardový park Stanton, sieť 40 km bežeckých tratí v St. Anton.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy, telefón, káblovú TV, trezor, niektoré balkón. Wifi pripojenie na internet na izbách zdarma.
 • Standard – pre 2-3 osoby má asi 19-20m2, dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, niektoré balkón.
 • Rodinné izby – pre 2-4 osoby majú asi 28m2, dvojlôžkovú spálňu a opticky /oddelenú obývaciu mistnosť s gaučom aj na spanie (1 dospelý alebo 1-2 deti), niektoré balkón. Parkovacie miesto v garáži.
 • Comfort – pre 2-4 osoby má asi 28m2, dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek, niektoré balkón.
 • Superior – pre 2-4 osoby má asi 28m2, dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek (1 dospelý alebo 1-2 deti), balkón.
 • Veľké rodinné izby – pre 3-6 osôb majú asi 52m2, 2 oddelené spálne s obývacou časťou, balkón alebo veranda.
 • Jednolôžková izba Standard – pre 1-2 osoby má asi 16m2.
 • Jednolôžková izba Superior – pre 1 osobu má asi 17m2, moderný dizajn.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, popoludňajšie lyžiarske občerstvenie (mení sa, môže to byť polievka a koláč alebo chuťovky), 4-chodové servírované večere s ponukou domácich, medzinárodných aj vegetariánskych jedál. Studené predjedlá, polievky a šalátový bar, hlavný chod s možnosťou výberu medzi jedlom s mäsom alebo vegetariánskym jedlom, dezert. 2-3x v týždni je večer tematický bufet - taliansky večer, večer tirolských špecialít alebo delikátny bufet z grilu. 1x v týždni Fondue večer.
Pre deti je k dispozícii detské menu.
V nedeľu privítací drink pri informačnom večeri s majiteľom hotela.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Nassereinerhof, St. Anton am Arlberg má recepciu, reštauráciu - tradičnú Bauernstube aj modernú so zimnou záhradou, kaviareň, bar, domáca krčma, internetový kútik v lobby zdarma, vyhrievanú úschovňu lyží a lyžiarok, wifi zdarma, seminárnu miestnosť, 1 parkovacie miesto na izbu v cene - buď vonkajšie parkovisko alebo garáž, podľa typu izby.

Šport, relax, wellness

Nová wellness zóna od roku 2013 - Alpen Spa s panoramatickým krytým bazénom, rôzne sauny, parný kúpeľ a infračervená kabína. Na izbe sú k dispozícii 1 župan, 1 osuška do sauny a 1 papučky na osobu počas pobytu. Možnosť objednať masáže a energetizujúce relaxačné procedúry na mieste, za poplatok.
Komu je málo, ďalšie možnosti wellnessovania v St. Anton am Arlberg sú vo wellness svete Well.com, asi 500m od hotela.

Zábava, aktivity

Apres ski bar "The Keller Bar" priamo v hoteli kde hrajú aj živé kapely (jediný v St. Anton) - kapela Vagrants hrá mix rockovej a bluesovej hudby - covery aj vlastná produkcia, denne medzi 16-19h. K dispozícii sú aj šípky, stolný futbal alebo iné hry v herni.
V stredisku možnosti sánkovania, aj nočného, prírodná trať 4km dlhá z Gampen do Nasserein, 500m prevýšenie.
Uprostred St. Anton je klzisko, možnosť prenájmu topánok na korčuľovanie na ľade alebo Curling.
Možnosť jazdy na konskom záprahu.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme letenky, transfer a pre skupiny aj dopravu autokarom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • popoludňajšie občerstvenie
 • drink na privítanie (nedeľa)
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • 1 parkovacie miesto /izba
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,60 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 8 /noc (pre klientov v izbách standard, na požiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa sezóny. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Nassereinerhof, St. Anton am Arlberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arlberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost