RAFFL'S HOTEL TYROL

St. Anton am Arlberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Arlberg

650m od svahov
Wellness
Wi-Fi
Parkovanie / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Luxusný hotel priamo v centre vychýreného strediska St. Anton, výhľad na lyžiarske svahy, wellness.

Poloha

Nový Hotel Raffl's Tyrol sa nachádza priamo v centre na okraji pešej zóny St. Anton am Arlberg. Patrí do siete a prezentuje sa rovnakým štandardom služieb ako partnerský 5* hotel Raffl St. Antoner Hof. Hotel disponuje vlastným shuttle busom, na požiadanie zdarma k dispozícii.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lanovky a svahy sú cca 650m od hotela, resp. asi 3 minúty chôdze. Úschovňa lyžíí a lyžiarok pre klientov hotela je priamo pri svahoch v Intersport Arlberg - do hotela sa teda dá komfortne prejsť aj bez lyží a lyžiarok. K dispozícii je aj hotelový shuttle bus zdarma. Prepojenie s celým strediskom Arlberg, platí tu spoločný skipas Ski Arlberg (St. Anton, Lech, Zürs...).
Viac o stredisku na lyžovanie Arlberg.

Izby, apartmány

Nové, príjemne a moderne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou (otvorená), samostatnú toaletu, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet, DVD prehrávač, Smart TV systém, balkón.
 • Dvojlôžková izba s balkónom – asi 32m2, otvorená kúpeľňa v rámci izby s presklenou špirálovou sprchou "Agape", samostatná toaleta, izba v dizajnovom štýle.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, gurmánska večera. Podávané sú kulinárske špeciality, tradičná rakúska kuchyňa nápadite upravená s medzinárodnými prvkami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Raffl's Hotel Tyrol, St. Anton am Arlberg bol kompletne zrenovovaný novým majiteľom v roku 2013. Hotel je zariadený v luxusnom no tradičnom štýle ubytovania v alpských chatách. Recepcia, salónik, hotelový bar s otvoreným krbom, reštaurácia. Úschovňa lyží a vybavenia priamo pri svahu pre klientov zdarma. Vonkajšie aj garážové parkovanie pre klientov zdarma, podľa kapacity.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - chatová sauna, fínska sauna, infračervená kabína, parné kúpele. Hostia môžu využívať aj wellness zónu v partnerskom hoteli St. Antoner Hof (asi 250m), kde je vnútorný bazén, vírivka, parný kúpeľ, sauna a fitnes miestnosť.

Zábava, aktivity

Pestrý tematický program ako napr. živá hudba večer v lobby hotela, ochutnávky vína, silvestrovská party, výlety na snežniciach a pod.

Extra

Pes povolený na požiadanie vopred a za poplatok.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie, aj z letiska, aj doprava pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • popoludňajšie občerstvenie
 • využívanie wellness zóny
 • úschova lyží a lyžiarok pri lanovke
 • wifi v celom hoteli zdarma
 • kyvadlovú dopravu v rámci St. Anton
 • parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • za psa € 30 /deň (na požiadanie, platí sa na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Raffl's Hotel Tyrol, St. Anton am Arlberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arlberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost