Hotel SCHWARZER ADLER ****

St. Anton am Arlberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Arlberg

200m od svahu / 500m od lanovky
Bazén / Wellness
Pre rodiny
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Výborný hotel v centre St. Anton am Arlberg, blízko svahu a lanovky, s bazénom - aj vonkajším a wellness zónou, herňa pre deti.

Poloha

Tradičný hotel Schwarzer Adler založený už v roku 1570 má výbornú polohu na začiatku pešej zóny vo vychytenom stredisku St. Anton am Arlberg v blízkosti lanoviek.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len pár minút chôdze od lanovky a svahov - najbližší svah končí asi 200m od hotela, najbližšie vleky 350m, lanovka Galzigbahn asi 500m od hotela. Pri lanovke Galzig majú klienti hotela úschovňu lyží a lyžiarok zdarma - nie je preto potrebné chodiť každé ráno ku svahu s lyžami. V stredisku platí skipas Ski Arlberg - lyžovanie na už prepojených svahoch St. Anton, Lech, Zürs... Lyžovanie pre náročných, top destinácia.
Viac o stredisku na lyžovanie Arlberg.

Izby, apartmány

Príjemne, v rôznych štýloch zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, káblovú TV s plochou obrazovkou, telefón, WLAN (wifi) pripojenie na internet a väčšinou balkón.
 • Izba Gampen – asi 30-35m2, dvojlôžková izba s obývacou časťou s posedením, bez balkónu.
 • Izba Galzig – asi 30-40m2, útulná dvojlôžková izba s obývacou časťou s posedením / gauč ako lôžko, niektoré s balkónom.
 • Valluga izby – v modernom alpskom štýle, majú asi 40m2, pre 2-3 osoby, balkón.
 • Kapall izby – majú asi 38m2, dvojlôžkové, balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene – gurmánske raňajky formou studeného a teplého bufetu, popoludňajší čaj, káva a koláč, 5-chodové servírované večere s možnosťou výberu, aj špeciálne "vitality menu".

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Schwarzer Adler, St. Anton am Arlberg má recepciu, lobby s otvoreným krbom, reštauráciu, útulný bar, vínnu pivnicu, vonkajšie parkovisko zdarma, niekoľko parkovacích miest v garáži na požiadanie za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna Adler Spa – vnútorný bazén, vonkajší Sky bazén, sauny – kelo sauna, textilná, infračervená, parná, bio sauna. Fitnes miestnosť s Technogym, Excite+ a Element Line vybavením. SPA Adler Vital s možnosťou objednať rôzne kúry a masáže – ajurvéda, zábaly, kúpele, thalasso terapia, horúce kamene, športové masáže a pod.

Rodina, deti

Moderná a priestranná detská herňa s Funboxom (loptičky, tobogán, aktivity), lezecká stena, hry a hračky, stolný futbal, stolný hokej, Playstation a pod. Starostlivosť o deti od 4 rokov denne okrem soboty počas zimnej sezóny. Partnerská detská lyžiarska škola.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou vrátane popoludňajšieho občerstvenia
 • využívanie bazénov a wellness zóny Adler Spa
 • úschovňu lyží a lyžiarok pri lanovke Galzigbahn
 • starostlivosť o deti od 4r. v prevádzkovom čase
 • parkovanie zdarma
 • miestne turistické taxy
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Schwarzer Adler, St. Anton am Arlberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arlberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost