Chaty ALPIN CHALET

Filzmoos / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Filzmoos (Ski Amadé)

Náš tip / Pre rodiny / Pre skupiny
150m od lanovky
Sauna a bazén
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Chaty Alpin Chalet v lyžiarskom stredisku Filzmoos, Ski Amadé sú výbornou voľbou pre rodiny a partie priateľov, v blízkosti svahu a s pohodlím súkromia vlastného, plne vybaveného domu, komfortne pre 18 až 24 osôb, vlastná sauna, spoločný bazén.

Poloha

Komplex nedávno postavených dreveníc Chaty Alpin Chalet má výbornú polohu pár metrov od svahu v menšom, nie veľmi preplnenom stredisku Filzmoos v malej časti Neuberg na okraji lesa.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Filzmoos – Neuberg len 150m od chaty. V podstate ski-in ski-out poloha. V blízkosti tiež bežkárske trate a zimné turistické chodníky. Bežkárske trate 50m. Lyžovanie v celej oblasti Salzburger Sportwelt (Flachau, Wagrain...) a širšej Ski Amadé s jediným skipasom. Do Flachau je to len asi 15km. Viac o lyžiarskej oblasti na lyžovanie Ski Amadé.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené horské chaty o rozlohe 220m2 každá – na súkromný prenájom pre partiu priateľov či viacero rodín. Možnosť navyše prenajať priľahlé izby (štúdiá apartmány) pre 3 osoby.
 • Chalet Classic – dvojpodlažná chata pre 12 – 18 osôb na 220m2 (najvyššia kapacita pri pridaní matracov); na prízemí vstup so sušičom lyžiarok a práčovňou, hala s TV a posedením, 4 spálne s dvojlôžkom + ďalšie 2 priľahlé lôžka, tzv. „hniezda“, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC, ďalšia toaleta a sprcha pri vlastnej saune s izbou na slnenie a možnosťou ďalšieho dvojlôžka, terasa; podkrovie s obývacou a jedálenskou časťou – 2 veľké stoly s posedením, priestranná kuchyňa s barom (rúra na pečenie, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou), loggia.
 • Chalet Large – chata s kapacitou až 24 osôb...

Stravovanie

Individuálne. Možnosť objednať si stravovanie v chate, min. pre 10 dospelých a na celý týždeň / pobyt. Možné zvoliť si buď raňajky formou bufetu alebo 3-chodové večere, alebo komplet balíček polpenzie. V blízkom okolí sú 3 reštaurácie, 100m od chaty apres ski chata, bar a reštaurácia.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chaty Alpin Chalet, Filzmoos majú Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, garáž pre 4 autá.

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna (kapacita 3 ležiaci alebo 6 sediaci) v chate. Vnptorný bazén spoločný pre hostí ubytovaných v 3 chaletoch komplexu.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom chaty na 7 nocí - základná cena pri obsadení do 12 osôb, ďalšie lôžka ako prístelky
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • spotrebu energií a kúrenie
 • drevo do krbu na kúrenie
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • parkovanie v garáži
 • miestne taxy
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • záverečné upratovanie € 350,00 / pobyt (platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • raňajky € 16,00 / osoba, € 12,00 / dieťa 6-15 rokov, € 9,00 / dieťa 3-6 rokov / deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • večere € 28,00 / osoba, € 21,00 / dieťa 6-15 rokov, € 15,00 / dieťa 3-6 rokov / deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • polpenzia € 40,00 / osoba, € 27,00 / dieťa 6-15 rokov, € 20,00 / dieťa 3-6 rokov / deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • prístelka, resp. lôžko – od 13. osoby v chate (na požiadanie, platba v CK)
 • pridaná izba pre 2 osoby (na požiadanie, platba v CK)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Skrátené pobyty len na vyžiadanie za príplatok Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Chatu je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chaty Alpin Chalet, Filzmoos

Ďalšie hotely a apartmány v okolí -› ubytovanie Flachau - Wagrain

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost