Schlosshotel LACKNERHOF ****+

Flachau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Flachau - Wagrain - Alpendorf

Pri svahu
Bazén / Wellness
Nápoje k večeri / „more inclusive“
Wi-Fi
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rozprávkový Hotel Lacknerhof orientovaný na rodiny s deťmi s detským vodným svetom, herňou a atrakciami aj bohatou wellness zónou pre dospelých, vedľa svahu obľúbeného Flachau. Hotel sa zatiaľ veľmi netrápi s fotodokumentáciou, lepšie ho ilustruje VIDEO.

Poloha

Rodinne vedený tradičný hotel v štýle zámočku Schlosshotel Lacknerhof má výbornú polohu v stredisku Flachau, ktoré je súčasťou širšej lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 80m od lanovky 8-er Jet, lyžovanie vo Flachau aj na osvetlenej zjazdovke pri hoteli. Lyžiarska škola legendárneho Hermana Meiera je vedľa hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Flachau. Stredisko je súčasťou oblasti Ski Amadé.

Izby, apartmány

Izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, TV, trezor, niektoré balkón. Minerálna voda na izbe z hotelového vlastného prameňa. K dispozícii izby a suity rôznych kategórií, hypoalergénne postieľanie.
 • Dvojlôžkové izby Standard – s možnosťou 2 prísteliek, vo vidieckom štýle majú 16-35m2.
 • Dvojlôžkové izby Comfort – majú asi 30-40m2, obývaciu časť, parketovú podlahu, oddelené WC od kúpeľne, balkón orientovaný na juh alebo východ.
 • Izba Castle – asi 35-45m2, obývací kút, parketovú podlahu (novú z júna 2017), oddelené WC od kúpeľne, balkón orientovaný na juh alebo východ.
 • Rodinná izba Family Tower – asi 40-50m2, spálňu s obývacím kútikom, ďalšiu spálňu pre deti s 2 lôžkami, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, oddelené WC od kúpeľne, 2x TV, výhľad na juh alebo západ a niektoré aj balkón. Od júna 2017 nová parketová podlaha.
 • Nová Junior Suita – nová od decembra 2016, asi 40-50m2, spálňu s obývacím kútikom, ďalšiu spálňu pre deti s 2 lôžkami, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC oddelené od kúpeľne, 2x TV s plochou obrazovkou, šatník, balkón orientovaný na východ alebo západ.
 • Suita Princ – má asi 50-60m2, spálňu a obývaciu miestnosť v royal štýle, dizajnový nábytok, lôžka king size veľkosti, kúpeľňu, samostatnú vaňu v spálni, WC oddelené od kúpeľne, 2x TV s plochou obrazovkou, parketovú podlahu, balkón s výhľadom do záhrady.

Stravovanie

Polpenzia „more inclusive“ v cene – privítací nápoj, bohaté raňajky formou bufetu (čajový a kávový bar, organický kútik, 20 rôznych druhov chleba z vlastnej pekárne), popoludňajšie lyžiarske občerstvenie (čaj, káva, nealko nápoje v nealko bare v čase 15-16,30 hod), 5-chodové večere s možnosťou výberu aj z nízkotučných a wellness jedál, denne šalátový bufet, 1x v týždni gala večera, rôzne tematické bufety. Nealkoholické nápoje pre deti z baru k večeri v čase 19-22 hod.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Schlosshotel Lacknerhof, Flachau má recepciu, reštauráciu, bar, kaviareň, lyžiareň, parkovisko. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Renovovaná wellness zóna – vyhrievaný krytý vonkajší bazén s panoramatickou vírivkou, relaxačné miestnosti s vodnými posteľami, ergonomickými ležadlami, wellness kaviareň, sauna, sanarium, parný kúpeľ, bylinná sauna, infračervená kabína, vitarium, Kneippov chodník, fitnes centrum s Techno-Gym a Precor vybavením. Aktivity ako yoga, pilates a pod.
Na mieste možnosť objednať rôzne masáže a kozmetické kúry.
Vodný svet pre deti a tínedžerov aj s dlhým tobogánom, šmýkačkami a vodnými atrakciami.

Zábava, aktivity

Nočný klub Yeti´s Party House.

Rodina, deti

Program pre deti počas prázdninových termínov zdarma v čase 18,30-21,30, tiež detské menu a detský bufet. Detský kútik, herňa s hračkami, detský vodný svet s tobogánmi.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou „more inclusive“
 • nápoje z nealko baru k večeri (pre deti)
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • miniklub pre deti počas prázdninových termínov
 • wifi v hoteli zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /dospelý /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • silvestrovská večera (31.12., zahŕňa Gala menu, 1 fľašu stolového vína, 1 fľašu šampanského, polnočný bufet, hudbu, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Video


Wellness v hoteli Lacknerhof

Raj pre deti, vodný svet

Mapa

mapa Schlosshotel Lacknerhof, Flachau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Flachau - Wagrain - Alpendorf

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost