Hotel MOAWIRT ***

Wagrain / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Flachau - Wagrain - Alpendorf

300m od svahu
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný menší hotel Moawirt na polceste medzi dedinkami Flachau a Wagrain a rovno oproti lanovke, s wellness zónou, wifi zdarma a lyžiarňou pri lanovke.

Poloha

Tradičný hotel gasthof Moawirt sa nachádza na polceste medzi Flachau a Wagrain, asi 5km od ich centier v menšej pokojnej časti Moadörfl.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Wagrainer Höhe Rote 8er má údolnú stanicu rovno naproti hotelu, len cez cestu a parkovisko, asi 300m. Klienti majú úschovňu lyží pri lanovke a tak netreba každé ráno chodiť s lyžami. Pri lanovke končí aj svah a je tu tiež lyžiarska škola. Zastávka skibusu pred hotelom. Pri hoteli je tiež možné nastúpiť rovno na bežkársku trať Teuernloipe s dĺžkou až 80km. V stredisku platí skipas Ski Amadé, platný v celej širšej oblasti.
Viac o stredisku na lyžovanie Flachau.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, rádio, telefón, káblovú TV, trezor a wifi pripojenie na internet.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 4-chodové večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Moawirt, Wagrain má recepciu, reštauráciu, lyžiareň zdarma pri lanovke, parkovanie zdarma. W-Fi pripojenie na internet v hoteli.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli zdarma - sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, fitnes miestnosť. V blízkom okolí v stredisku sa nachádza aj vodný park Wasserwelt Amadé a termálny park Therme Amadé.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny
  • wifi zdarma
  • lyžiareň pri lanovke
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Moawirt, Wagrain

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Flachau - Wagrain - Alpendorf

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost