Hotel OBERFORSTHOF ****+

Alpendorf (St. Johann im Pongau) / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Flachau - Wagrain - Alpendorf

Pri svahu
Bazén a wellness
Pre rodiny
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Komfortný hotel Oberforsthof oproti svahu v stredisku Alpendorf - Wagrain - Flachau s bohatým wellness svetom, herňou a starostlivosťou o deti.

Poloha

Hotel Oberforsthof sa nachádza v malom horskom stredisku Alpendorf pri lyžiarskych svahoch v nadmorskej výške 800m nad mestečkom St. Johann im Pongau (asi 3km) v Salzbursku. Mesto Salzburg asi 60km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je rovno oproti lyžiarskemu svahu v stredisku Alpendorf, ktoré je na lyžiach prepojené s Wagrain a Flachau. Skipasy možné zakúpiť vopred a mať pripravené na recepcii. Platí tu skipas Ski Amadé.
Viac o stredisku na lyžovanie Flachau.
Priamo v hoteli je lyžiarska škola s možosťou vyzdvihnúť deti a tiež domáci prenájom lyží a vybavenia so zľavou 5% na všetky služby pre hostí hotela.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 75 komfortných izieb rôznych kategórií. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a toaletu oddelenú od kúpeľne, sušič na vlasy, telefón, wifi zdarma, trezor, TV s plochou obrazovkou a balkón.
 • Izba Classic – asi 22m2 pre 1-2 osoby, vo vidieckom štýle s prírodnou drevenou podlahou, balkón s posedením.
 • Izba Superior – asi 25-28m2 pre 2-4 osoby, vo vyššom vidieckom štýle s drevenou podlahou a množstvom dreva, balkón orientovaný do dvora.
 • Izba Comfort – asi 28-30m2 pre 2-3 osoby, vo vidieckom štýle s drevenou podlahou, gauč, minibar, balkón alebo terasa.
 • Izba Deluxe – asi 28-35m2 pre 2-3 osoby, vo vidieckom štýle s drevenou podlahou, gauč, kachľová pec, minibar, balkón alebo terasa.
 • Junior Suita Classic – asi 38m2 pre 2-3 osoby, vo vidieckom štýle s drevenou podlahou, gauč, kachľová pec, minibar, balkón alebo terasa.
 • Wellness Suita – asi 47m2 pre 2-4 osoby, v modernom vidieckom štýle s drevenou podlahou, spálňa oddelená od obývacej miestnosti posuvými dverami, gauč, kachľová pec, minibar, vírivá vaňa v kúpeľni, balkón alebo otvorená terasa.
 • Suita Oberforsthof – asi 55m2 pre 2-4 osoby, priestranná svetlá suita so spálňou a obývacou miestnosťou oddelenou posuvnými dverami, gauč, priechodný šatník, kachľová pec, minibar, balkón alebo terasa.
 • Rodinná Suita – asi 60m2 pre 4-5 osôb zariadená s množstvom dreva, dve oddelené spálne, kútik s posedením, 2x TV, balkón alebo terasa. priechodný šatník, kachľová pec, minibar, balkón alebo terasa.
 • Panorama Suita – asi 75-90m2 pre 2-4 osoby, spálňa a obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom oddeliteľná posuvnými dverami, minibar, priestranný šatník, drevená podlaha, jedálenský stôl, luxusná kúpeľna s vírivou vaňou, vlastnou saunou a sprchou, toaleta oddelená od kúpeľne, panoramatický balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - bohaté raňajky formou bufetu do 11h, drobné občerstvenie a koláče popoludní, 5-chodové večere. Na požiadanie pripraví kuchyňa jedlá bezlepkové, bezlaktózové, pre vegetariánov aj vegánov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Oberforsthof, Alpendorf (St. Johann im Pongau) má recepciu, reštauráciu, bar, knižnicu s posedením, lyžiareň so sušičom lyžiarok, parkovisko pre hostí. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma. K dispozícii aj elektrická dobíjacia stanica (bez káblov a akumulátorov).

Šport, relax, wellness

Wellness v hoteli PURE ALP SPA - panoramatický bazén 19x8m, sauna zóna - fínska sauna, soľná sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, relaxačné miestnosti s vodnými posteľami. Čerstvé ovocie, čaj a voda vo wellness zóne. K dispozícii je wellness taška s mäkkým županom, osuškou a papučkami. Fitnes zóna s kardio vybavením.
Na požiadanie za poplatok masáže a exkluzívne skrášľovacie a ozdravné procedúry s produktami QMS. Ajurvédske procedúry, wellness masáže a rituály... Hotel má aj Feng Shui záhradu na ploche 4.000m2 s jazierkom na kúpanie - hotel je otvorený aj počas letnej sezóny.

Zábava, aktivity

Zimný program aktivít a vitality, viac info o aktuálnych možnostiach na mieste.

Rodina, deti

Pre deti do 3 rokov je k dispozícii detská postieľka, malý župan, jedlo pre deti, prístup do kuchynky pre mamičky. Babysitting na požiadanie.
Pre deti od 3 rokov 60 hodín starostlivosti o deti týždenne s programom aktivít, detský kútik, mini zoo, ihrisko...

Extra

Domáce zviera povolené na požiadanie vopred, za poplatok, nie je povolené v reštaurácii a spa zóne.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou vrátane popoludňajšieho občerstvenia
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi zdarma
 • miniklub pre deti od 3 rokov, podľa programu
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 1,50 /osoba /deň, resp. podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 15 /noc, na požiadanie vopred, bez stravy, platba na mieste
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí a nástupný deň je sobota, podľa obsadenosti možné aj pobyty od 3 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Oberforsthof, Alpendorf (St. Johann im Pongau)

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Flachau - Wagrain - Alpendorf

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost