Hotel CESTA GRAND ****+

Bad Gastein / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Gastein

3km od svahu
Bazén / Wellness
Konferencie
Kúpele
Golf

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Skvelé komfortné riešenie pre lyžovačku spojenú s wellnessom alebo aj konferenciou.

Poloha

Hotel Cesta Grand (ex Hotel Europäischerhof) sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom a lyžiarskom stredisku Salzburska Bad Gastein, na pokojnom mieste medzi časťami Kötschachdorf a Badbruck, uprostred zelene na okraji mesta. Centrum s obchodmi a reštauráciami asi 2,5km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lyžiarske stredisko Gastein má takmer 200km zjazdoviek všetkých náročností, patrí do širšej oblasti Ski Amadé a platí tu rovnomenný skipas. Lanovky a svahy v Bad Gastein sú asi 3km od hotela - premáva sem kyvadlový bus od hotela zdarma (obedzená kapacita). Trate pre bežecké lyžovanie vedú popri hoteli, v stredisku je ich až 90km.
Viac na: lyžovanie Gastein.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, župan, sušič na vlasy, minibar, trezor, telefón, káblovú TV a wifi pripojenie na internet zdarma, gauč / posedenie. Niektoré izby majú balkón. Na izbe je k dispozícii wellness taška s mäkkým županom, osuškou a papučami.
 • Comfort – asi 35m2, orientované na pokojnú stranu lesa, balkón.
 • Deluxe – asi 35m2, s výhľadom na horskú panorámu Gastein, niektoré majú balkón. K dispozícii aj verzie s prepojenými dverami.
 • Superior – asi 44m2, s výhľadom na horu Gamskarkogel. K dispozícii aj verzie s prepojenými dverami.
 • Superior Graukogel – asi 53m2, s balkónom a výhľadom na horu Graukogel, oddelená spálňa pre tretiu osobu.
 • Superior Schlossalm – asi 62m2, s balkónom a výhľadom na horu Schlossalm, oddelená spálňa pre tretiu osobu.
 • Suita Stubnerkogel – asi 53m2, s balkónom a výhľadom na horskú panorámu Gastein, oddelená spálňa a obývacia miestnosť.
 • Suita Gamskarkogel – asi 62m2, s balkónom a výhľadom na horskú panorámu Gastein, oddelená spálňa a obývacia miestnosť, priestranný šatník.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu do 10,30h, navyše a la carte raňajky vrátane čerstvo pripravených jedál z vajec; 4-chodové servírované večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov a syrov alebo večera formou tematického bufetu. Špeciálne diétne, vegetariánske, vegánske alebo jedlá so zníženou kalorickou hodnotou podávané na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Cesta Grand, Bad Gastein má recepciu, lobby s barom a kaviarňou, denné miestnosti / salóniky, reštauráciu, tavernu Gasteiner Klause (aj so živou hudbou, podľa programu), parkovanie pri hoteli (kapacita až 148 miest).

Šport, relax, wellness

Beauty a Wellness centrum "Gasteiner Therme" na 1.500m2 - parný kúpeľ, tematické sprchy, fínska sauna, bio bylinná sauna, Kneipp, relaxačná zóna a vnútorný termálny bazén 16x7m a 31°C. K dispozícii aj solárium, telocvičňa a posilňovňa. Možné objednať masáže, kúpele, skrášľovacie kúry, zábaly alebo individuálne či skupinové cvičenia. Kaderník. Celkovo sú rekreačné priestory hotela na ploche až 5.600m2.
Hotel sa nachádza v sekcii: Top wellness hotely

Zábava, aktivity

Možnosť prenajať bicykle a horské bicykle v hoteli - aj detské modely. Bohaté vyžitie pre hráčov golfu v stredisku. Hotel je otvorený celoročne.
Živá hudba v taverne (podľa programu).

Rodina, deti

Deti do 12 rokov s 2 dospelými v izbe zdarma. Detský klub od 3 rokov, animácie pre deti 7-10 rokov, pre staršie deti k dispozícii stolný futbal, stolný tenis, biliard, zimné vychádzky do prírody...
V termíne od 18.03.2017 majú deti do 16 rokov 6-dňový skipas zdarma (Veľká noc).

Firmy, kongresy, konferencie, semináre

Konferenčné priestory s kapacitou až 120 osôb najväčšia sála, celkom 8 miestností. K dispozícii komplet štandardné vybavenie vrátane projektorov, plátna, pripojenie na internet, poznámkové bloky a pod. Seminárne balíčky vrátane coffee breakov, business obeda a ďalších služieb na mieru.

Extra

Pobyt so psom povolený - oznámte pri rezervácii. Pre psíkov drobnosť na privítanie, povolený vstup do lobby, baru a kaviarne. Venčenie, resp. opatrovanie psa počas pobytu na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny zabezpečíme na mieru aj dopravu do strediska. Transfer na / zo železničnej stanice Bad Gastein v deň príchodu a odchodu zdarma, na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,20 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • Veľkonočný bonus - v termíne od 18.03.2017 majú deti do 16 rokov 6-dňový skipas zdarma.
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je spravidla 3 nocíi, v závislosti od termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Cesta Grand, Bad Gastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost