Aparthotel CHALET WETZLGUT

Bad Gastein / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Gastein

Pri svahu
Sauna
Wifi
Parkovanie
Kúpele Felsentherme *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / TOP poloha - apartmánový rezort Wetzlgut rovno vedľa svahu v Bad Gastein s priamym vstupom do kúpeľov Felsentherme, wifi, parkovanie.

Poloha

Aparthotel Chalet Wetzlgut má jedinečnú polohu vedľa lyžiarskeho svahu v mestečku Bad Gastein, oproti kúpeľom, s ktorými je spojený vyhrievanou krytou chodbou, ktorá vedie ponad miestnu železnicu. Supermarket 300m, vodopád Gastein asi 1km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Jedinečný apartmánový rezort vedľa zjazdovky vedúcej k lanovke Stubnerkogel - spojenie Bad Gastein a Bad Hofgastein - a tiež dvojsedačke so začiatočníckym svahom. Jednotlivé budovy sú od svahu rôzne vzdialené, najbližšie sú Chalet 3 a 8. V stredisku platí skipas Ski Amadé, možné objednať s ubytovaním.
Viac o stredisku na lyžovanie Gastein.

Izby, apartmány

Rôznorodo zariadené apartmány viacerých typológií sa nachádzajú v rôznych budovách rezortu. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC (niekde samostatné), sušič na vlasy, župan a papučky, osušky do sauny, káblovú TV s rádiom, spravidla telefón, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet zdarma, trezor a kuchynský kút - okrem dvojlôžkových izieb.
 • Dvojlôžková izba – asi 20m2, drevená podlaha, minibar, loggia alebo balkón.
 • Dvojlôžková izba Classic – asi 18-22m2, balkón.
 • Studio s balkónom – v Chalet II, pre max 2 osoby, asi 27m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou a jedálenským kútom, samostatné WC, 6m2 balkón.
 • Studio – v Chalet III a Chalet VIII, pre max 2 osoby, asi 20m2, jedna miestnosť s jedálenským kútom.
 • Studio Superior – v Chalet I, pre max 3 osoby, asi 30m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou a dvojlôžkovým gaučom, jedálenský kút, v kuchynke aj mikrovlnka a umývačka riadu, 6m2 balkón.
 • Apartmán 4A – v Chalet I, pre max 4 osoby, asi 38m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou a dvojlôžkovým gaučom, jedálenský kút, v kuchynke aj mikrovlnka a umývačka riadu,WC oddelené od kúpeľne, 6m2 balkón.
 • Apartmán 4B – v Chalet I, pre max 4 osoby, asi 57m2, spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, jedálenský kút, v kuchynke aj mikrovlnka a umývačka riadu, WC oddelené od kúpeľne, kde je aj wellness vaňa, 12m2 balkón.
 • Apartmán 4C – v Chalet III, pre max 4 osoby, asi 37m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s francúzskou posteľou, kuchyňa s jedálenským kútom, aj umývačka riadu.
 • Apartmán 4D – v Chalet V, pre max 4 osoby, asi 54m2, spálňa s manželskou posteľou, veľká obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, jedálenský kút, v kuchynke aj rúra a umývačka riadu, WC oddelené od kúpeľne, 6m2 balkón.
 • Apartmán 4E – v Chalet V, pre max 4 osoby, asi 53m2, 2 dvojlôžkové spálne (manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), každá s kúpeľňou a WC, obývacia miestnosť s jedálenským kútom, v kuchynke aj rúra a umývačka riadu, terasa.
 • Apartmán 5A – v Chalet V, pre max 5 osôb, asi 52-70m2, 2 dvojlôžkové spálne (manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a jedálenským kútom, v kuchynke aj rúra a umývačka riadu, 3 kúpeľne s WC, 2 balkóny.
 • Apartmán 5B – v Chalet V, pre max 5 osôb, asi 65m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 lôžkom, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a jedálenským kútom, v kuchynke aj rúra a umývačka riadu, kúpeľňa a oddelená toaleta, 6m2 balkón a terasa.
 • Apartmán A6 – v Chalet V, pre max 6 osôb, asi 63m2, 2 dvojlôžkové spálne, každá s kúpeľňou a WC, priestranná obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a jedálenským kútom, v kuchynke aj rúra a umývačka riadu, 11m2 balkón alebo terasa.
 • Apartmán A8 – v Chalet VIII, pre max 8 osôb, asi 122m2, 4 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť, kuchyňa s jedálenským kútom, rúra a umývačka riadu, 1 kúpeľňa s vaňou a WC, druhá kúpeľňa so sprchou a WC. Viď pôdorys v galérii.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu v reštaurácii rezortu alebo v horskej chate Rossalm na opačnej strane zjazdovky. Denne možnosť donášky čerstvého pečiva z pekárne. Občerstvenie podávané aj v bare Ofenstube.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chalet Wetzlgut, Bad Gastein pozostáva z viacerých budov, z ktorých väčšina je prepojená chodbami. Má recepciu, reštauráciu, bar, salónik, práčovňu na mince, lyžiareň - uzamykateľné boxy so sušičom lyžiarok, parkoviská.

Šport, relax, wellness

Sauna a fitnes štúdio v Chalet I zdarma, osušky a župany k dispozícii.
Termálne kúpele Felsentherme sú s rezortom Wetzlgut priamo prepojené vyhrievanou chodbou / tunelom - viď plánik vo fotogalérii. Možnosť zľavnených vstupov do kúpeľov pre klientov rezortu.

Zábava, aktivity

Kolková dráha, stolný tenis v niektorých chatách rezortu.

Rodina, deti

Detská postieľka, vysoká stolička, župan k dispozícii na požiadanie. Detské menu v reštaurácii. Do kúpeľov Felsentherme majú deti do 6 rokov vstup zdarma.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfery aj dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • denné a záverečné upratovanie
 • wifi zdarma
 • posteľnú bielizeň a uteráky, osušky do sauny, župan a papučky
 • využívanie sauny a fitnes štúdia v Chalet I
 • využívanie lyžiarne
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,70 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • raňajky do 10h € 14,50 /osoba (deti zľavnené, platba na mieste)
 • večera od € 23,00 /osoba (deti zľavnené, platba na mieste)
 • zľavnený týždňový vstup do kúpeľov Felsentherme € 75 /dospelý (vrátane fitnes a sauny), € 52 /dieťa 6-14r. /týždeň, deti do 6r. zdarma (na požiadanie)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány a izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chalet Wetzlgut, Bad Gastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost