Hotel SALNERHOF ****+

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl

100m od svahu
Bazén / Wellness
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Komfortný hotel neďaleko centra a svahu vo vychytenom lyžiarskom stredisku Ischgl, s bazénom a wellness zónou.

Poloha

Hotel Salnerhof sa nachádza na okraji centra obľúbeného lyžiarskeho strediska Ischgl. Obchody, bary a reštaurácie sú v pohodlnej pešej dostupnosti, zároveň nie je priamo v centre či na hlavnej ulici s rušným nočným životom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší lyžiarsky svah končí asi 100m od hotela. Lanovka Silvretta asi 200/300m. Lyžiarske stredisko Ischgl je prepojené so Samnaun na švajčiarskej strane, platí tu spoločný skipas. Pre klientov ubytovaných v Ischgl je k dispozícii tzv. VIP skipas so zvýhodnenou cenou - možné objednať s ubytovaním.
Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, toaletu, sušič na vlasy, kúpací plášť, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, telefón a balkón. Wifi pripojenie na internet zdarma.
 • Jednolôžková izba – asi 18m2, pre 1 osobu, balkón s výhľadom na Mount Madlein.
 • Dvojlôžková izba kat. B – asi 21m2, pre 2-3 osoby, v novom alpskom štýle (od 2016) alebo v modernom štýle, balkón.
 • Dvojlôžková izba kat. A – asi 30m2, pre 2-3 osoby, v novom alpskom štýle (od 2016) alebo v modernom štýle, obývacia časť izby, niektoré s oddelenou toaletou, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Apart – asi 33m2, pre 2-3 osoby, v novom alpskom štýle (od 2016) alebo v modernom štýle, obývacia časť izby, niektoré s oddelenou toaletou, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Deluxe Natur – asi 40m2, pre 2-3 osoby, moderný alpský štýl, obývacia časť izby, oddelená toaleta, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Deluxe Panorama – asi 40m2, pre 2-4 osoby, elegantný vidiecky štýl, obývacia časť izby, 3. poschodie s veľkými panoramatickými oknami, balkón alebo terasa.
 • Trojlôžková izba Deluxe Natur – asi 46m2, pre 3-5 osôb, spálňa s obývacou časťou a oddelená spálňa s 1 lôžkom, samostatné WC, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Superior Natur – asi 48m2, pre 2-4 osoby, spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť, veľký šatník, 3.podlažie, 2 TV, balkón alebo terasa.
 • Dvojlôžková izba Superior Panorama – asi 42m2, pre 2-4 osoby, elegantný vidiecky štýl, priestranná izba s obývacou časťou, 3.podlažie, TV s DVD a CD prehrávačom, samostatná toaleta, balkón alebo terasa.
 • Trojlôžková izba Superior Natur – asi 50m2, pre 3-5 osôb, priestranná izba s manželskou posteľou, obývacou časťou a samostatným lôžkom v opticky oddelenej časti, samostatná toaleta, balkón alebo terasa.
 • Turmsuite – asi 45m2, pre 2-4 osoby, suita na 3. podlaží v modernom štýle, oddelená obývacia miestnosť s gaučom a stolom, 2 TV, samostatné WC, infračervená kabína (vlastná sauna), wellness vaňa, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Polpenzia v cene - privítací drink pri krbe, bohaté raňajky formou bufetu, vrátane organických produktov, malé popoludňajšie občerstvenie a koláče z bufetu, 6-chodové gurmánske alebo vital menu a denne bufet čerstvých šalátov a syrov. Diétne a vegetariánske jedlá na požiadanie. Gala večere pri sviečkach, bufet stredomorských predjedál, ayurvédsky bar vo wellness zóne. Pre deti k dispozícii výber z detského menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Salnerhof, Ischgl má recepciu, reštauráciu, bar, salóniky, vínna pivnica, lyžiareň s video monitoringom a sušičom lyžiarok, parkovacie miesto v hotelovej stráženej garáži v cene.

Šport, relax, wellness

Spa zóna "Svet úsmevu" - bazén s masážnymi prúdmi, protiprúdom a vodopádom, kardio strojmi na cvičenie, vitamínový bar, tirolská sauna (90°C), kvetový parný kúpeľ, soľná jaskyňa, kamenná sauna, laconium s fontánou (75°C), tepidarium (30°C), zážitkové sprchy, kneippová terapia, relaxačná a tichá miestnosť a pod. Minerálna voda a župan sú k dispozícii na izbe.

Rodina, deti

Opatrovanie detí možné zabezpečiť na požiadanie. Detské menu.

Extra

Pes povolený na požiadanie vo vyhradených priestoroch, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Transfery zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet
 • parkovanie v hotelovej garáži
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 15-25 /deň, bez stravy a na požiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Salnerhof, Ischgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost