Hotel TIROL ****

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl - Samnaun

Pri svahu a lanovke
Bazén / Wellness
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborná poloha v lyžiarskom stredisku Ischgl, v blízkosti svahu a lanovky, pár krokov od centra, s bazénom a wellness centrom.

Poloha

Hotel Tirol je kombináciou tradície a moderného dizajnu. Má výhodnú polohu na okraji centra obľúbeného strediska Ischgl, mimo najväčšieho ruchu a zároveň v jeho pohodlnej pešej dostupnosti. Vedľa hotela je tiež obchod so športovým oblečením, prenájom lyžiarskeho vybavenia a obchod s delikatesami. Hotel má partnerský apartmánový dom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lyžiarsky svah končí v susedstve hotela, lanovka Silvrettabahn len asi 30m od hotela. Lyžovanie v Ischgl (AT) a Samnaun (CH), ktoré sú na lyžiach prepojené, so spoločným skipasom - pre ubytovaných v stredisku platí tzv. VIP skipas. Možné objednať s ubytovaním.
Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby (celkom 50) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, župan, káblová TV, rádio, telefón, wifi pripojenie na internet zdarma, balkón s výhľadom na hory, záhradu alebo mestečko.
 • Jednolôžková izba – asi 21m2 vhodná pre 1 dospelého alebo 2 deti (lôžko 1,60m).
 • Dvojlôžková izba Tirol – asi 30m2 vhodná pre 2 osoby, samostatné WC.
 • Dvojlôžková izba Dorfblick – asi 29m2 vhodná pre 2 osoby, posedenie.
 • Dvojlôžková izba Tirol Alpin – asi 34m2 vhodná pre 3 osoby, obývacia časť, samostatné WC.
 • Dvojlôžková izba Tirol Exklusiv – asi 41m2 vhodná pre 2 dospelých a 2 deti, komfortná obývacia časť, samostatné WC.
 • Alpin Suita – asi 45m2 vhodná pre 2 dospelých a 2 deti, priestranná obývacia časť (spravidla presklenne oddelená), samostatné WC.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou buftu, 5-chodové večere s možnosťou výberu, miestne aj medzinárodné jedlá. 1x v týždni bufet špecialít, 1x v týždni findue večer.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Tirol, Ischgl má recepciu, reštauráciu, bar, salóniky, vínnu pivnicu, terasu, wifi pripojenie v celom hoteli zdarma, lyžiareň s uzamykateľnými boxmi na lyže a sušičom lyžiarok, podzemné parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna Tyrol Alpin Spa - vnútorný bazén s vírivkou, masážnymi sedadlami a tryskami, fínska kelo sauna, bio sauna, parný kúpeľ, Tecaldarium, parná jaskyňa s Kneippovým chodníkom, multi-senzorické sprchy, miestnosť s čerstvým vzduchom, relaxačné a tiché miestosti s čajovým barom. Fitnes centrum s panoramatickým výhľadom. Masáže a solárium za poplatok. Župany počas pobytu k dispozícii.

Zábava, aktivity

Herňa pre deti a mladých so stolným futbalom, biliardom, stolným tenisom a pod.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness centra
 • parkovacie miesto v garáži
 • wifi v hoteli
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci, resp. viac, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod, príchod po 20,00 hod prosím oznámte vopred. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Tirol, Ischgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost