Hotel TROFANA ROYAL *****

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl

150m od lanovky
Bazén
Wellness
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** S/ Luxusný, jediný 5* Superior v Rakúsku a jeden z najlepších svetových lyžiarskych hotelov. Ponúka vysoký štandard ubytovania, stravovania a služieb.

Poloha

Luxusný hotel Trofana Royal v tradičnom tirolskom štýle s vysokým štandardom služieb, sa nachádza v lyžiarskom stredisku Ischgl 1400m nad morom. 5-hviezdový superior hotel je ocenený ako jeden z najlepších svetových lyžiarskych hotelov, vysoko cenená je aj gastronómia hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza cca 150m od lanovky Silvreta. Lyžovanie Ischgl – Silvreta Arena to je 238km zjazdoviek rôznej obtiažnosti s výbornými snehovými podmienkami. K dispozícii je lyžiarska škola Ischgl.

Izby, apartmány

Hotel ponúka 111 luxusných a štýlových izieb a apartmánov vo 14 kategóriách. Spojujú sa v nich ušľachtilé materiály a moderný komfort a všetky sú kompletne vybavené, majú minibar, trezor, káblovú TV a rádio, Wi-Fi pripojenie na internet, telefón v spálni a kúpeľni, sušič na vlasy. kozmetické zrkadlo, kávovar Nespresso vo všetkých apartmánoch. Darček na privítanie v izbe. Plyšové župany a papuče (aj pre deti) na izbe. Všetky izby sú nefajčiarske.
 • Jednolôžková izba – asi 25 m2, francúzska posteľ (šírka 1,60m), útulné posedenie, veľká kúpeľňa s vaňou, niektoré s bidetom, balkón, terasa alebo francúzsky balkón.
 • Dvojlôžková izba Grand Lit – 30-35 m2, pre 2 osoby, francúzska posteľ (šírka 1,60m), kúpeľňa so sprchovým kútom, niektoré s bidetom, balkón, terasa alebo francúzsky balkón.
 • Dvojlôžková izba Mansarde – 38 m2, pre 2 osoby, pre dve osoby, podkrovná izba, posedenie vo vežové miestnosti, kúpeľňa s rohovou vaňou, 2 umývadla, WC, niektoré s bidetom, balkón, terasa alebo francúzsky balkón.
 • Dvojlôžková izba Deluxe - 40-45 m2, pre 2 osoby, manželská posteľ, posedenie, kúpeľňa s veľkou vaňou, sprchovacím kútom, dvojitým umývadlom a WC, niektoré s bidetom, balkón, terasa alebo francúzsky balkón.
 • Dvojlôžková izba Grand Deluxe - 50 m2, pre 2 osoby, niektoré majú posedenie s krbom, kúpeľňa s veľkou vaňou, sprchovacím kútom, dve umývadla, WC, niektoré s bidetom, balkón alebo záhradná terasa.
 • Suite Royal - 55-60 m2, pre 2 osoby, priestorná spálňa so šatníkom, útulný obývací priestor, kúpeľňa s veľkou vaňou, sprchovacím kútom, dve umývadla, WC, niektoré s bidetom, balkón
 • Suite Royal Superior - 70 m2, pre 2 osoby, spálňa, obývacia izba, kúpeľňa s veľkou vaňou, sprchovacím kútom, dvojitým umývadlom a WC, niektoré s bidetom, balkón alebo záhradná terasa.
 • Suite King Royal - 70 m2, pre 2 osoby, , kráľovský apartmán, priestorná obývacia izba, niektoré s kachľovou pecou, kúpeľňa s veľkou vaňou, sprchovacím kútom, dve umývadla, WC, niektoré s bidetom, balkón.
 • Junior Suite - 60 m2, pre 2-3 osoby, vhodné pre rodina s deťmi, 2 spálni, hlavná spálňa má útulné posedenie a veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom, dvojitým umývadlom, WC, niektoré s bidetom, druhá spálňa má francúzkú posteľ (šírka 1,60m) a menšiu kúpeľňu so sprchovacím kútom, balkón.
 • Gardensuite - 70 m2, pre 2-3 osoby, 2 spálni, hlavná spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou 1,60m, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, dve umývadla, WC, niektoré s bidetom ,sauna, obývacia izba s kachľovou pecou a priamym vstupom do parku a na terasu s vonkajším bazénom.
 • Prince´s Suite - 90 m2, pre 2-3 osoby, 2 spálne, hlavná spálňa má šatňu a veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom, dvojitým umývadlom a WC, niektoré s bidetom, druhá spálňa má francúzkú posteľ (šírka 1,60m) a menšiu kúpeľňu so sprchou a WC, obývacia izba s posedením a kachľovou pecou, balkón.
 • Prince´s Suite Deluxe - 100 m2, pre 2-4 osoby, 2 spálne, hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom, dvojitým umývadlom, WC, bidet, druhá spálňa má kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom, WC, priestranná obývacia izba s výhľadom na hory, balkón.
 • Suite Royal Deluxe - 100 m2, pre 2-4 osoby, pohodlie pre rodiny s deťmi, 2 spálne, jedna s šatňou, ďalšia s oddelenými lôžkami, obývacia izba s krbom, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami a WC, bidet, krytá terasa s výhľadom na okolité hory.
 • Suite Kaiser - 110 m2, pre 2-4 osoby, apartmán zariadený smrekovým drevom v kombinácii s kvalitnými látkami má 2 spálne, hlavná spálňa má romantickú posteľ s nebesami, veľkú kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami, WC, niektoré s bidetom, saunou, druhá spálňa má francúzkú posteľ (šírka 1,60m) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, veľká obývacia izba s kachľovou pecou a útulným posedením, balkón.
 • Suite Imperial - 130 m2, pre 2-4 osoby, 2 veľké spálne s kúpeľňou, vaňa, sprchový kút, dvojité umývadlo, WC, niektoré s bidetom, sauna, luxusná obývacia izba, balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene – bohaté raňajky formou bufetu, 5-chodové servírované večere s veľkým šalátovým bufetom. Každú nedeľu uvítací kokteil.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Trofana Royal, Ischgl má elegantnú recepciu s uvítacou halou, reštauráciu , vinnú pivnicu, Wi-Fi, konferenčnú miestnosť pre 35 osôb, dve seminárne miestnosti pre 25 a 60 osôb, vybavené najmodernejšou technikou,vlastný park, podzemné garáže zadarmo.

Šport, relax, wellness

 • Royal Spa 2500m2 – krytý bazén v parku, sauny, parné kúpele, relaxačné priestory.
 • Royal fitness – posilňovňa, fitnes vybavenie Technogym, golfový stimulátor, stolný tenis, biliard. Niektoré aktivity za poplatok. Osobný tréning šitý na mieru s osobným trénerom a fyzioterapeutom, za poplatok.
 • Royal Beauty- masáže, kúpele, zábaly, peeling, tvárové masky, kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra.
 • Rodina, deti

  Starostlivosť o deti v hoteli zdarma – pre deti od 3 rokov počas otváracej doby detského klubu.

  Doprava

  Individuálna.

  Cenník

  Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • darček na privítanie v izbe
  • uvítací kokteil
  • využívanie fitnes centra, športový a zábavný program (niektoré za poplatok)
  • starostlivosť o deti od 3 rokov
  • wifi
  • sky TV
  • parkovanie v podzemnej garáži
  • miestnu taxu
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

  Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

  Zľavy, akcie, lastminute

  Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

  Rezervácia

  Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

  Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

  Kalkulácia ceny

  Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
  Termín pobytu od: do:
  * Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
  Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

  Mapa

  mapa Hotel Trofana Royal, Ischgl

  Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

  cestovná kancelária

  RENY TRAVEL, s.r.o.
  Šaštínska 24
  841 04 Bratislava

  Tel.: 00421 2 5464 0661
  Mobil 00421 918 792 636
  Mobil 00421 911 954 023
  Mail: info@renytravel.sk

  Skype: renytravel_anna

  Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
  Viac info: Cestovná kancelária

  Kontaktný formulár

  Rýchly kontakt:


  © 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost