Sporthotel SCOL ***

Kals / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kals - Matrei

100m od svahu
Plná penzia / Nápoje k večeri
Wellness
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s vynikajúcou polohou blízko centra strediska, len 100 m od lanovky, bazén, sauna, detské ihrisko, plná penzia, nápoje k večeri. Vhodný pre rodiny s deťmi.

Poloha

Scol Sporthotel Grossglockner sa nachádza v Tirolsku v centre dedinky Kals v nadmorskej výške 1325 m n.m. Supermarket asi 1,5 km. Hotel pozostáva z dvoch budov - hlavná budova Jenshof, kde sa nachádza reštaurácia a vedľajšia budova Figol, kde sa nachádza bazén. Budovy nie sú prepojené chodbou, no nachádzajú sa oproti sebe cez cestu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka je vzdialená iba 100 m, lyžovanie v prepojených strediskách Kals a Matrei. Možnosť zabezpečiť lyžovanie detí s inštruktorom. Celkom 42 km udržiavaných a značených zjazdoviek obsluhuje 15 lanoviek a vlekov s kapacitou 21.500 osôb za hodinu. Skipasy zabezpečíme vopred podľa priania. Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Kals-Matrei.

Izby, apartmány

Izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, TV, s plochou obrazovkou, wifi pripojenie na internet a balkón alebo terasu (nemajú len jednolôžkové izby v Jenshof). Izby sú 2 lôžkové cca 18m2 a 2-4 lôžkové, cca 22-26m2, s posedením.
 • Dom Figol – renovované izby, 31 dvojlôžkových izieb s možnosťou 2 prísteliek, 4 dvojlôžkové a 4 jednolôžkové izby.
 • Dom Jenshof – renovované izby, 12 rodinných izieb s malou oddelenou detskou izbou, 7 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, 2 jednolôžkové.
 • Chata Almhütte – prístavba Jennshof, ktorá má už 200 rokov, dostupná je z Jenshof po terase na úrovni 1.poschodia. Izby sú tradične zariadené s množstvom dreva. 1 apartmán s kapacitou až 6 osôb, dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, 2 jednolôžkové izby.

Stravovanie

Plná penzia - raňajky formou bufetu, polievka v čase obeda, popoludňajšie občerstvenie, večere podávané formou tematického bufetu, nápoje k večeri - pivo, víno, nealkoholické nápoje v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporthotel Scol, Kals má recepciu, halu, spoločenskú miestnosť, salón, reštauráciu, raňajkovú miestnosť, jedáleň, bar, terasu, záhradu, Wi-Fi zdarma, trezor zdarma, parkovisko zdarma.
V dome Figol (žltá budova) sa nachádza na prízemí wellness zóna - bazén, sauna a tichá miestnosť a tiež zimný apres ski bar. V podzemí sa nachádza herňa pre deti / juniorov so stolným tenisom a fitnes miestnosť. V dome je lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok.
V dome Jenshof (tradičná dreveno-biela budova) sa nachádza recepcia, reštaurácia, salóniky, hotelový bar, detská herňa a kino, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum - 80m2 v Jenshof - fínska sauna, relaxačná miestnosť, 100m2 v Haus Figol - krytý bazén 9x5m, otvorené denne cca 10:00 - 19:00 hod.

Zábava, aktivity

Stolný tenis, futbal.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok.
Detská herňa, požičovňa spoločenských hier.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica Lienz asi 30 km, letisko Klagenfurt asi 185 km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • plnú penziu
 • nápoje k večeri
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 15r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka cca € 5,00 / deň (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, resp. nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Sporthotel Scol, Kals

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost