Apartmány EDELWEISS ****

lyžiarske stredisko Katschberg

Katschberghöhe / Korutánsko / Rakúsko

Pri svahu
Bazén / wellness
Pre rodiny
Garáž
Naše hodnotenie
****
Poloha
Nedávno vybudované apartmány Edelweiss – Falkensteiner Premium Edel:weiss – sa nachádzajú priamo uprostred lyžiarskeho strediska Katschberg v susedstve partnerského hotela Cristallo, s ktorým je rezidencia prepojená podzemnou vykurovanou chodbou. Jedná sa o časť Katschberghöhe v nadmorskej výške 1.650m.
Lyžovanie
Lanovka Gamskogelexpress oproti apartmánom. Lyžovanie bez nutnosti použiť skibus.
Viac o stredisku na lyžovanie Katschberg.
Ubytovanie
Príjemne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou / vaňou a WC, kuchyňu / kuchynský kút v obývacej miestnosti aj s rúrou na pečenie, umývačkou riadu a chladničkou, sat TV a balkón.2
 • Comfort 4 – apartmán pre max 4 osoby má asi 45m2, je na 1-4.poschodí, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom a jedálenskou časťou, balkón.
 • Superior 4 – apartmán pre max 4 osoby má asi 45m2, je na 5. alebo vyššom poschodí, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom a jedálenskou časťou, balkón.
 • Comfort 6 – apartmán pre max 6 osôb má asi 75m2, je na 1-4.poschodí, má spálňu s manželskou posteľou s kúpeľňou s vaňou, sprchou a WC a ďalšiu spálňu s kúpeľňou so sprchou a samostatné WC, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom a jedálenskou časťou, veľký balkón.
 • Superior 6 – apartmán pre max 6 osôb má asi 75m2, je na 5. alebo vyššom poschodí, má spálňu s manželskou posteľou s kúpeľňou s vaňou, sprchou a WC a ďalšiu spálňu s kúpeľňou so sprchou a samostatné WC, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom a jedálenskou časťou, veľký balkón.
 • Deluxe 8 – apartmán pre max 8 osôb má asi 100m2, má spálňu s manželskou posteľou s kúpeľňou s vaňou, sprchou a WC a ďalšiu spálňu s kúpeľňou so sprchou a samostatné WC, malú spálňu s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s 2 rozkladacími gaučami a jedálenskou časťou, balkón.
Stravovanie
Individuálne. Možné doobjednať plnú penziu v partnerskom hoteli Cristallo, ktorá obsahuje: bohaté raňajky formou bufetu, občerstvenie na poludnie (napr. polievka, teplé jedlo ako rezance alebo šalát), bufet koláčov popoludní, večere s možnosťou výberu z menu alebo formou tematických bufetov; samostatný detský bufet, džúsy pre deti v čase 10-20h v detskom džúsovom bare počas detských klubov Falkyland.
Vybavenie hotela, ďalšie služby
Apartmány Edel:weiss Katschberg sú v dvoch vysokých budovách, majú parkovacie miesta v garáži (za poplatok).
Šport, relax, wellness
Využívanie wellness centra Acquapura Spa na 2.000m2 v hoteli Cristallo v cene – vnútorný bazén 85m2, vonkajší bazén 110m2 s masážnymi ležadlami, rôzne sauny (fínska, vital), parný kúpeľ, tichá miestnosť, relaxačná miestnosť, panoramatická relaxačná zóna. Detský Spa svet. Za poplatok masáže a procedúry.
Zábava
V stredisku sú organizované fakľové sprievody, nočné sánkovanie, konské záprahy na saniach, výlety na snežniciach a pod.
Rodina, deti
Starostlivosť o deti 3-12 rokov vo Falky world nedeľa – piatok v čase 10-20hod zdarma. Zdarma k dispozícii na požiadanie pri rezervácii (do vyčerpania kapacity) – detská vanička, baby phone, nosič, prebaľovací pult, kôš na plienky, ohrievač fliaš, teplomer, detský riad, vysoká stolička, vankúš na sedenie. Babysitting pre deti do 3 rokov za poplatok.
Extra
Zvieratá nie sú povolené.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 15,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.
Cena zahŕňa
 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie Wellness zóny v hoteli Cristallo
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
 • záverečné upratovanie € 99 /apartmán (platba v CK)
 • garáž € 48 /týždeň, resp. € 8 /deň (platba v CK)
 • miestna taxa € 2,50 /osoba od 17r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
 • plná penzia počas Silvestra za príplatok € 120 /osoba od 15r. (platba v CK)
Možnosť doobjednať
 • plná penzia v hoteli Cristallo € 55 /dospelý od 15r., € 28 /dieťa 6-15r. /deň alebo € 343 /dospelý od 15r., € 172 /dieťa 6-15r. /týždeň, deti do 6r. s 2 dospelými neplatia (na požiadanie, platba v CK)
 • upratanie apartmánu počas pobytu € 65-109 /apartmán (podľa typu, vrátane výmeny bielizne, na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie
Upozornenie
Apartmánový dom je nefajčiarsky a fajčenie nie je povolené ani na balkónoch.
Doprava
Odporúčanie na snehové reťaze.

Rezervácia pobytu - Apartmány Edelweiss

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta.

Mapa

mapa Hotel Edelweiss, Katschberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost