Hotel GRIZZLY ****

St. Margarethen im Lungau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

Pri svahu
Bazén a Wellness
Wifi
Herňa

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel Grizzly rovno pri svahu a lanovke lyžiarskeho strediska Katschberg - Aineck, v dedinke St. Margarethen Lungau, s wellness zónou, wifi, apres ski barom aj herňou pre deti.

Poloha

Príjemný hotel na okraji dedinky St. Margarethen im Lungau asi 600m od malého centra. Dedinka je v údolí Lungau, výborný východiskový bod na lyžovanie vo viacerých strediskách. V letnej sezóne je hotel obľúbeným bodom pre motorkárov. Hotel bol v roku 2018 rozšírený - pristavených 22 nových izieb, väčšia wellness zóna s vonkajším vyhrievaným bazénom, fitnes, hotelový bar a viac!

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lanovke Aineckbahn a konci najdlhšej zjazdovky v stredisku s názvom A1 (diaľnica). V stredisku platí viacero druhov skipasov, možné objednať vopred a mať k dispozícii na recepcii. Prenájom lyžiarskeho vybavenia a lyžiarska škola v hoteli. Na požiadanie možné objednať si privátneho lyžiarskeho sprievodcu.
Novinka 2018/19 - nová lanovka Silverjet I, kabínky s kapacitou 8 osôb má novú údolnú stanicu pár metrov od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Katschberg. V dobrej dostupnosti je aj stredisko Obertauern, asi 27km, možný aj spoločný skipas Lungo.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, TV s plochou obrazovkou a rádiom, telefón, wifi pripojenie na internet, trezor, minibar a niektoré aj balkón.
 • Izba Alpenrose – asi 27-31m2, pre 2-4 osoby, má manželskú posteľ a dvojlôžkový rozkladací gauč, niektoré balkón.
 • Suita Katschberg – asi 35-40m2, pre 2-4 osoby, má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom čiastočne od seba oddelené, kuchynský kútik, kúpeľňu, niektoré s oddelenou toaletou, niektoré suity aj balkón.
 • Rodinný apartmán Murtal – asi 47-54m2, pre 2-5 osôb, má oddelenú spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami a jednou rozkladacou / vyklápacou poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom, kúpeľňu, balkón.
 • Rodinný apartmán Aineck – asi 47-54m2, pre 2-4 osoby, má oddelenú spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kúpeľňu, niektoré balkón.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - drink na privítanie, bohaté raňajky formou bufetu, ľahké popoludňajšie občerstvenie v hoteli, 4-chodové večere formou menu alebo bufetové tematické večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Grizzly, St. Margarethen im Lungau má recepciu, reštauráciu, lyžiareň so sušičom lyžiarok. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Využívanie wellness zóny zdarma - nová wellness zóna s vonkajším bazénom! Bio sauna, infračervená sauna, vonkajšia drevená sauna, relaxačná miestnosť s výhľadom na Murtal, vital kútik s čerstvým ovocím, čajmi a horskou pramenitou vodou, vonkajšia terasa. Masáže a skrášľovacie kúry za poplatok. Taška do wellness zóny so županom a osuškami k dispozícii počas pobytu.

Zábava, aktivity

Apres ski bar chrizzlyBar s každodenným programom, hneď pri svahu, s hudbou a vraj najväčším barovým "dáždnikom" v údolí Lungau.

Rodina, deti

Herňa pre deti a tínedžerov v hoteli. Požičanie sánok zdarma.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou plus
 • využívanie bazénu, wellness a fitnes zóny
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • využívanie herne pre deti a tínedžerov
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,70 /osoba /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci, podľa termínu a obsadenosti. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Grizzly, St. Margarethen im Lungau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost