Hotel HAUS LUNGAU

Mauterndorf / Salzburgsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

2km od lanovky
Sauna
Wifi

Naše hodnotenie

*** / Príjemne zariadený hotel s dobrou polohou pre lyžovanie v celom Lungau - Katschberg, Grosseck aj Obertauern.

Poloha

Rodinne vedený hotel Haus Lungau sa nachádza na okraji centrálnej časti dedinky Mauterndorf, zaujímavom východiskovom bode pre lyžovanie v celej oblasti Lungau. Do centra mestečka s obchodmi, miestnymi podnikmi aj námestím s trhom je to len pár minút chôdze.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Grosseckbahn (lyžiarske stredisko Grosseck - Speiereck) asi 2km od hotela, stredisko Fanningberg 3,5km, lanovka Aineckbahn (lyžiarske stredisko Katschberg - Aineck) asi 7km. Vo všetkých týchto strediskách je možné lyžovať so spoločným skipasom Lungo. Možný aj variant skipasu, ktorý zahŕňa vyššie položené stredisko Obertauern,16km od hotela.
Viac informácií o lyžiarskej oblasti na lyžovanie Lungau.
Na sieť tratí pre bežecké lyžovanie je možné nastúpiť len 50m od hotela. Premáva tu aj skibus. Možnosti skitour aj zimnej turistiky.

Ubytovanie

Hotel má celkom 56 lôžok v príjemne zariadených izbách. Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV s plochou obrazovkou, trezor a balkón alebo terasu. Hotel má celkom 9 dvojlôžkových izieb, 11 trojlôžkových izieb a 5 jednolôžkových. K dispozícii je aj suita pre až 5-7 osôb.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 3-chodové večere formou menu, šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Haus Lungau, Mauterndorf má recepciu, výťah, wifi pripojenie na internet na požiadanie, raňajková miestnosť, reštaurácia. Hotel je nefajčiarsky, fajčiť je možné na balkónoch a pred hotelom, kde sú k dispozícii popolníky.

Šport, relax, wellness

Sauna s relaxačnou zónou v hoteli zdarma.

Zábava, aktivity

Jazda na saniach s konským záprahom cez Mauterndorf, večer s punčom v záhrade hotela. Možný aj hudobný večer s akordeónom. V hoteli sú k dispozícii aj knižky a niektoré spoločenské hry na zapožičanie.

Rodina, deti

Pre deti možnosť hosťovských prísteliek do izieb, na požiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Letná dovolenka

Oblasť ponúka široké možnosti aj pre letnú dovolenku, turistika, cyklistika, golf v St. Michael im Lungau, minigolf priamo v Mauterndorf, nordický fitnes chodník, kúpalisko a iné.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou (alebo iba s raňajkami)
  • využívanie sauny
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, v sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Haus Lungau, Mauterndorf

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost