Gasthof MENTENWIRT

St. Michael im Lungau / Salzburgsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

300m od svahu
Wifi

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché ubytovanie s výhodnou cenou.

Poloha

Rodinne vedený gasthof Mentenwirt sa nachádza priamo v mestečku St. Michael im Lungau v pokojnej lokalite. Spoločné priestory sú zariadené v rustikálnom štýle. Pani domáca je Slovenka - dohovoríte sa aj slovensky / česky.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Sonnenbahn lyžiarskeho strediska Grosseck - Speiereck len 300m od gasthofu. Zastávka skibusu je pred hotelom - spojenie do všetkých stredísk oblasti Lungau - lanovka Aineckbahn zo St. Margarethen 4km, vleky Katschberghöhe 6,5km, Obertauern 24km. Všetky uvedené strediská zahrnuté v skipase Lungau.
Viac o strediskách na lyžovanie Grosseck - Speiereck / lyžovanie Katschberg / lyžovanie Fanningberg a aj lyžovanie Obertauern.

Ubytovanie

V rustikálnom aj novšom štýle zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV, rádio, wifi pripojenie na internet zdarma. Väčšina izieb má balkón s výhľadom na hory.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere 3-chodové formou menu, šalátový bufet. Nápoje nie sú v cene, zľavnené ceny pre hostí hotela. Degustácie na požiadanie. Medzinárodná kuchyňa aj miestne jedlá regiónu Lungau.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gasthof Mentenwirt, St. Michael im Lungau má recepciu, reštauráciu, bar, wifi pripojenie na internet zdarma, lyžiareň, parkovanie pri hoteli zdarma. Gasthof je nefajčiarsky.

Zábava, aktivity

Program mimo zimnej sezóny - golfové ihrisko 600m, tenisové kurty 3km. Turistické chodníky začínajú aj od gasthofu.

Doprava

Individuálna. Transfer z letiska alebo železničnej stanice v Salzburgu na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi pripojenie na internet
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,90 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 - 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, v sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Gasthof Mentenwirt, St. Michael im Lungau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost