Apartmány SYLPAULERHOF ****

lyžiarske stredisko Katschberg

St. Michael im Lungau / Salzbursko / Rakúsko

1,5km od lanovky *
Sauna
Wifi
Umývačka riadu
Parkovanie
Naše hodnotenie
****
Poloha
Apartmány Spaay Sylpaulerhof sa nachádzajú v blízkosti centra mestečka St. Michael im Lungau pod lyžiarskym strediskom Katschberg. Lokalita je pokojná no zároveň ponúka dobrú dostupnosť (cca 75m) obchodov, reštaurácií aj zastávky miestnej dopravy.
Lyžovanie
Zastávka skibusu asi 70m. Lanovka Speiereckbahn asi 1,4km – stredisko Grosseck – Speiereck. Na Katschberghöhe je to asi 6km, rovnako k lanovke St. Margarethen im Lungau lyžiarskeho strediska Katschberg – Aineck. Viac o stredisku na lyžovanie Katschberg. K dispozícii sú rôzne typy skipasov na lyžovanie iba v Katschbergu alebo v celom údolí Lungau, resp. kombinované s Obertauern. Bohaté možnosti až 150km tratí pre bežecké lyžovanie v okolí.
Ubytovanie
Apartmány pre 2-11 osôb majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, základné hygienické potreby, kuchynský kút v obývacej miestnosti, kávovar, varnú kanvicu, mikrovlnku, chladničku, umývačku riadu; ďalej káblovú TV, rádio / CD prehrávač, wifi pripojenie na internet zdarma, trezor. Balkóny a terasy sú orientované na južnú stranu s výhľadom na hory.
 • A5-10 – apartmán pre max 10 osôb má 4 spálne a 4 kúpeľne, asi 111m2; spálňa s manželskou posteľou, sprchou a WC, TV a terasou, 2 dvojlôžkové spálne so sprchou a WC, TV a rodinná izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sprcha a WC, TV a terasa, obývačka s kuchyňou.
 • A4-8 – apartmán pre max 8 osôb má 3 spálne a 3 kúpeľne, asi 83m2; 2 spálne s manželskou posteľou, sprchou a WC, TV a balkónom, rodinná izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sprcha a WC, TV a balkón, obývačka s kuchyňou a TV.
 • A4-6 – apartmán pre max 6 osôb má 3 spálne a 3 kúpeľne, asi 83m2; 3 spálne s manželskou posteľou, sprchou a WC, TV a balkónom, obývačka s kuchyňou a TV.
 • A4-4+2 – apartmán pre max 6 osôb má 3 spálne a 2 kúpeľne, asi 55m2; spálňu s manželskou posteľou, TV a balkónom, spálňu s poschodovou posteľou, kúpeľňu so sprchou a WC, spálňu s manželskou posteľou, TV, sprchou a WC, obývačka s kuchyňou.
Stravovanie
Individuálne. Raňajky formou bufetu alebo tiež donášku pečiva možné objednať na požiadanie.
Vybavenie hotela, ďalšie služby
Apartmány Spaay Sylpaulerhof, Katschberg majú spoločnú raňajkovú / spoločenskú miestnosť s veľkou TV, počítačom, hrami. Vlastné parkovisko zdarma. Lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, garáž na bicykle.
Šport, relax, wellness
V zimnej sezóne sauna otvorená cca 16-19h. V letnej sezóne bazén otvorený 10-20h.
Zábava
V stredisku možnosti sánkovania, jazda na saniach s konským záprahom, tréning jazdy na snehu a pod.
Rodina, deti
Detská postieľka na požiadanie.
Extra
Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 15,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10,30 hod.
Cena zahŕňa
 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
 • záverečné upratovanie € 65 /A4-4+2, € 70 /A4-6, € 75 /A4-8, € 95 /A5-10 /pobyt (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, cca € 1,50 /osoba od 15r. /deň (platba na mieste)
Možnosť doobjednať
 • komplexné cestovné poistenie

Rezervácia pobytu - Apartmány Sylpaulerhof

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost