Apartmány MONARCHIA PARK

Lachtal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Lachtal

Pri svahu
Bazén & Wellness *
Wi-Fi
Parkovisko
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Apartmánový rezort priamo pri svahu, s možnosťou raňajok / polpenzie a wellness centrom aj s bazénom.

Poloha

Rezort Monarchia Park sa nachádza priamo uprostred lyžiarskeho strediska Lachtal nad rovnomennou dedinkou v nadmorskej výške 1.650m, neďaleko Schönberg.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri zjazdovke medzi vlekom Schönberg a 6-sedačkovou lanovkou. Lyžiarska škola a prenájom lyžiarskeho vybavenia sú dostupné na lyžiach. Trate pre bežecké lyžovanie asi 500m. Viac o stredisku na lyžovanie Lachtal.
V cene je aj hosťovská karta Murtal Guest Card s ktorou získate zľavu 10% na skipasy (čipová karta za kauciu € 3 /kus).

Izby, apartmány

64 apartmánov v 17 apartmánových domčekoch má kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (mikrovlnka, sporák, kávovar, toastovač), jedálenský kút, sat TV, trezor, wifi zdarma v celom komplexe (podľa signálu), lyžiareň a balkón.
 • Apartmán typ A (A2-4+2) – asi 42m2pre max 4 dospelých + 2 deti do 14 rokov, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
 • Apartmán typ B (A4-8+2) – asi 94m2pre max 8 dospelých + 2 deti do 14 rokov, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 3 spálne s manželskou posteľou, jedna z nich navyše s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, sauna alebo parný kúpeľ, navyše umývačka riadu a rúra na pečenie.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať iba raňajky formou bufetu alebo polpenziu - 2 možnosti. Polpenzia "Light" zahŕňa raňajky formou bufetu a 2-chodové večere + šalátový bar. Polpenzia "Exklusiv" zahŕňa raňajky formou bufetu a 4-chodové večere + šalátový bar. V prípade objednania polpenzie je v cene ubytovanie aj využívanie wellness zóny.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Komplex apartmány Monarchia Park, Lachtal pozostáva zo 17 apartmánových budov a centrálnej budovy, ktoré spolu tvoria prázdninovú dedinku. Cvičný svah, reštaurácia, bar, terasa na slnenie, parkovisko zdarma (1 rezerované miesto /apartmán).

Šport, relax, wellness

Wellness zóna za poplatok, v prípade doobjednania polpenzie je v cene aj jej využívanie: vnútorný bazén, sauna, aromatická kabína, tepidarium, infračervená kabína.

Rodina, deti

Detská stolička a vanička pre bábätká na požiadanie zdarma.
Lyžiarske stredisko a ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi. V termínoch do 26.12. a od 18.03. lyžujú deti do 15r. s dospelým zdarma, platí pre skipasy na min. 2 dni, bližšie info pri rezervácii, zmena a doplnenie akcií vyhradená (kompetencia strediska).

Extra

Zviera povolené len na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma
 • využívanie bazénu a wellness zóny IBA pri objednaní polpenzie v cene
 • hosťovskú kartu Murtal Guest Card (s ňou napr. zľava 10% na skipasy)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 / apartmán typ A, € 200 / apartmán typ B / pobyt (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 49 / apartmán typ A, € 89 / apartmán typ B (platba na mieste)
 • posteľná bielizeň a uteráky € 9 / osoba / sada (výmena uterákov na požiadanie cca € 5 /osoba, platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,50 / osoba od 16r. / deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • polpenziu so 4-chodovými večerami € 34 / dospelý / noc, € 23 / dieťa 7-15r / noc, € 16 / dieťa 3-7r, do 3 rokov neplatí (platba v CK)
 • polpenzia s 2-chodovými večerami € 27 / dospelý / noc, € 20 / dieťa 7-15r / noc, € 14 / dieťa 3-7r, do 3 rokov neplatí (platba v CK)
 • raňajky € 14 / dospelý / noc, € 12 / dieťa 7-15r / noc, € 8 / dieťa 3-7r, do 3 rokov neplatí (platba v CK)
 • vstup do wellness zóny € 9 / dospelý, € 6 / dieťa do 14r / vstup (zdarma pri objednaní polpenzie, platba na mieste)
 • malé domáce zviera € 40 / pobyt (max 1 / apartmán, na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu. Zľavy sa nekumulujú.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v termíne 26.12.2017-07.01.2018 minimum 6 nocí, 02.01.-07.01.2018 fixne 5 nocí a 02.02.-25.02.2018 minimum 5 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Monarchia Park, Lachtal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Lachtal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost