Apartmány SISSIPARK ****+

Lachtal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Lachtal

Na svahu
Wifi
Sauna

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Nové apartmány sa nachádzajú priamo na svahu, len 20 m od lanovky. Sauna, parkovisko, reštaurácia, internet. Vhodný pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, teambuildingy.

Poloha

Novopostavené apartmány Sissipark sa nachádzajú priamo na svahu, v nadmorskej výške 1.650m. Centrum strediska Lachtal je vzdialené asi 850 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na zjazdovke, 20m od novopostavenej 6-sedačkovej lanovky. Možnosť zlyžovať priamo k apartmánom.
Viac o stredisku na lyžovanie Lachtal.

Izby, apartmány

Moderne zariadené apartmány rozdelené do 5 kategórii ponúkajú ubytovanie pre 4, 6 alebo až 10 osôb. Všetky apartmány sú nefajčiarské. Majú vybavený kuchynský kút (keramický sporák, rúra na pečenie od apartmánov Midi vyššie - nie štúdiá, mikrovlnka, toastovač, kávovar, kanvica, chladnička s mrazničkou, vývrtka, riady a príbory...), LCD TV vhodné aj na surfovanie aj s klávesnicou, pripojenie na internet zdarma, gauč, sauna (okrem obyčajného Studia) s vedrom a lyžicou.
 • STUDIO (Mono 2/4) – 28m2, pre max. 2-4 osoby má obývaciu izbu s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, kuchyňu (sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou) s jedálňou, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, SAT TV, internet, terasu.
 • STUDIO Plus (Mono 4) – 34m2, pre max 2-4 osoby má vybavenie ako Studio, ale navyše má vlastnú saunu.
 • MIDI (Bilo 2/4) – 48m2 pre max. 2-4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchyňu (sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou) s jedálňou, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, SAT TV, internet, terasu. Apartmán má vlastnú saunu.
 • GRAND (Trilo4/6) – 66m2 pre max. 4-6 osôb má dve spálne s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchyňu (sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou) s jedálňou, 2x kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, SAT TV, internet, terasu. Apartmán má vlastnú saunu.
 • PREMIUM (Penta 10) – 88m2 pre max. 8-10 osôb má 4 spálne s manželskými posteľami alebo dvoma samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchyňu (sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou) s jedálňou, 2x kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, SAT TV, internet, terasu. Apartmán má vlastnú saunu.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Sissipark, Lachtal má reštauráciu, terasu, úschovňu lyží a lyžiarok, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna v apartmánoch od Studio Plus vyššie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • pripojenie na internet zdarma
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie vlastnej sauny (kde je)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • záverečné upratovanie € 50,00 / Studio, € 60,00 / Studio so saunou, € 70,00 / Midi, € 90,00 / Grand, € 120,00 / Premium (platba v CK)
 • vratná kaucia € 100,00 / apartmány Studio a Midi, € 200,00 / apartmány Grand a Premium (platba na mieste v hotovosti)
 • spotreba elektriny € 0,35 / kWh (platba na mieste podľa elektromera)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Sissipark, Lachtal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost