Apartmány BROSER

Obergurgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obergurgl

60 m od lanovky
Wifi
Parkovisko
Pes povolený*

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné apartmány v centre strediska, len 60 m od lanovky, parkovisko, wifi. Vhodný pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov.

Poloha

Príjemný apartmánový dom Broser má centrálnu polohu v dedinke Obergurgl, supermarket, banka, reštaurácie a bary v pešom dosahu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Rosskarbahn a Hohe Mut Bahn1 sú vzdialené asi 60 m od apartmánov. Gaislachkogel Bahn v Söldene je vzdialená asi 13 km. Cvičný vlek v tesnej blízkosti. Novinka 2017/2018 - spoločný skipas Obergurgl & Hochgurgl - Sölden t.j. 254 km zjazdoviek v nadmorskej výške 1.350 - 3.340 m, 2 ötztalerské ľadovce (Rettenbach a Tiefenbach).
Viac o stredisku na lyžovanie Obergurgl a lyžovanie Sölden

Izby, apartmány

Príjemne zariadené apartmány rôznych typov majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, káblovú TV, rádio, telefón, wifi, vysávač, trezor, kompletne vybavený kuchynský kútik - dvojplatnička, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica, potrebný riad.
 • Typ A – asi 31 m2, štúdio pre 1 - 4 osoby má obývaciu miestnosť s manželskou posteľou (oddeliteľná závesom), rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom, predizbu. Minimálne obsadenie 1 osobou.
 • Typ B – asi 58 m2, pre 3 - 6 osôb má 1 spálňu s manželskou posteľou, 1 spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom, predizbu a 1 WC naviac. Minimálne obsadenie 2 osobami.
 • Typ D – asi 37 m2, pre 2-4 osoby má 1 spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom, predizbu. Minimálne obsadenie 2 osobami.
 • Typ E – asi 58 m2, pre 3 - 6 osôb má 1 spálňu s manželskou posteľou, 1 spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom, predizbu a 1 WC naviac. Minimálne obsadenie 3 osobami.
 • Typ S – asi 37 m2, pre 2-5 osoby má 1 spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom, predizbu. Minimálne obsadenie 2 osobami.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť zabezpečenia čerstvého pečiva počas pracovných dní (na vyžiadanie, platba na mieste).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Broser, Obergurgl má lyžiareň so sušičmi na lyžiarky, parkovisko a garáž.

Šport, relax, wellness

Freizeit Arena Sölden - s bazénmi, saunami, fitness vzdialená asi 15 km.

Zábava, aktivity

Sánkarská dráha, klzisko, aprés ski...

Rodina, deti

Zvýhodnené ceny pre deti ( nad minimálnu obsadenosť). Deti do 3 rokov zdarma.

Extra

Pes povolený v apartmánoch typu A a B.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • záverečné upratovanie
 • posteľnú bielizeň, uteráky a utierky
 • parkovisko
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 3,00 /osoba od 15 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • pes € 12,00/ deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie za príplatok Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase medzi 15,00 - 20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Broser, Obergurgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obergurgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost