Hotel PETERSBÜHEL ****

Obertauern / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obertauern

Pár krokov od svahu
Wellness
Wifi
Garáž
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný hotel Petersbühel v centre Obertauern pár krokov od lyžiarskych svahov, s barom, reštauráciou aj wellness zónou, parkovanie v garáži a wifi zdarma.

Poloha

Rodinne vedený hotel Petersbühel sa nachádza priamo v centre Obertauern pri hlavnej ulici v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií tohto vysokohorského strediska v nadmorskej výške 1.700m. Hotel pozostáva z celkom 4 budov, ktoré sú všetky prepojené: hlavná budova je pôvodný hotel Petersbühel. Ten bol kompletne zrenovovaný a rozšírený v roku 2011. Budova Tauernhias bola postavená v roku 2007, nachádza sa nad recepciou a v súčasnosti tvorí srdce hotela. Budova Lungau bola prvým veľkým rozšírením hotela, izby boli renovované v roku 2008 a doplnené novými kúpeľňami v roku 2011. Chalet, pôvodne nazývaný "Maierhäusl" bol renovovaný do moderného alpského štýlu v lete 2015.

Lyžovanie, skibus, skipas

Pár krokov od lyžiarskeho svahu - prepojenie s celým strediskom Obertauern na lyžiach, skibus nie je potrebný! Skipasy (1-8-dňové) je možné objednať spolu s ubytovaním a mať ich pripravené na recepcii. Zvýhodnené ceny na prenájom vybavenia v partnerskom Skiworld.
Viac o stredisku na lyžovanie Obertauern.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych typov sa nachádzajú vo všetkých 4 prepojených budovách hotela, majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, telefón, sat TV, trezor. Niektoré izby majú balkón.
 • Dvojlôžková izba Chalet – asi 14-18m2 pre max 2 osoby, drevená podlaha, niektoré izby majú balkón.
 • Dvojlôžková izba Chalet Plus – asi 18-26m2 pre max 3 osoby, drevená podlaha, niektoré izby majú balkón.
 • Jednolôžková izba Chalet – asi 13-18m2, drevená podlaha
 • Dvojlôžková izba Lungau – asi 19m2 pre max 2 osoby, drevená podlaha a úpravy v r.2017, balkón.
 • Dvojlôžková izba Stammhaus – asi 24-28m2 pre max 2 osoby, drevená podlaha, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Jednolôžková izba Stammhaus – asi 16-18m2, drevená podlaha, lôžko 1.60m široké.
 • Dvojlôžková izba Tauernhias – asi 31m2 pre max 3 osoby, koberec, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Jednolôžková izba Tauernhias – asi 12-13m2, drevená podlaha, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Junior Suita Tauernhias – asi 34m2 pre max 3 osoby, s oddeliteľnou spálňou a obývacou časťou, koberec, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Junior Suita Stammhaus – asi 30-36m2 pre max 3 osoby, s oddeliteľnou spálňou a obývacou časťou, drevená podlaha, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Suita Tauernhias – asi 45m2 pre max 4 osoby, s oddeliteľnou spálňou a obývacou časťou, dva vchody, koberec, oddelená kúpeľňa a WC.
 • Mezonet Tauernhias 4 – asi 43m2 pre max 4 osoby, dvojpodlažný mezonet, v spodnej časti manželská posteľ a kúpeľňa s oddeleným WC, v hornej časti manželská posteľ, samostatné lôžko a kúpeľňa s oddeleným WC, koberec.
 • Mezonet Tauernhias 5 – asi 65m2 pre max 5 osôb, dvojpodlažný mezonet, v spodnej časti manželská posteľ a kúpeľňa s oddeleným WC, v hornej časti 2 samostatné lôžka (jedno aj ako dvojlôžko) a toaleta, koberec.
 • Suita Stammhaus – asi 45-48m2 pre max 5 osôb, 2 spálne a oddeliteľná obývacia časť, drevená podlaha, oddelená kúpeľňa a WC.

Stravovanie

Polpenzia v cene - bohaté raňajky formou bufetu, denne popoludňajšie lyžiarske občerstvenie s kávou, čajom alebo horúcou čokoládou a sladkými aj slanými pochutinami, 5-chodové večere, 3x v týždni tematický bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Petersbühel, Obertauern má recepciu, reštauráciu, bar, lobby s krbom, vínnu pivnicu, wifi pripojenie na internet zdarma, lyžiareň, parkovacie miesto v podzemnej garáži na každú izbu k dispozícii zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - fínska sauna, bio sauna, parný kúpeľ, infračervená sauna, kamenná jaskyňa (tepidarium), 2 relaxačné miestnosti, tematické sprchy, solárium, 2 masážne miestnosti (masáže a procedúry možné objednať). Spa taška s osuškami do sauny a županmi k dispozícii na izbe. Wellness zóna je otvorená v čase 15-20h, pre deti v sprievode rodičov v čase 15-18h.

Zábava, aktivity

Možnosť účasti na rôznych aktivitách, podľa aktuálneho programu a kapacity - 1x v týždni sprevádzaný výlet na snežniciach; 1x v týždni sprevádzané lyžovanie v prašane s majiteľom a profesionálnym lyžiarskym inštruktorom z lyžiarskej školy Krallinger; degustácia vína (potrebná rezervácia). Snežnice pre dospelých aj pre deti sú k dispozícii na zapožičanie zdarma.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Extra

Pes je vítaný, platí sa len poplatok za záverečné upratovanie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny
 • wifi zdarma
 • 1 miesto v garáži /izba
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /dospelý /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 28 /záverečné upratovanie, bez stravy
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, možné aj kratšie pobyty s ľubovoľným nástupným dňom - podľa aktuálnej kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Petersbühel, Obertauern

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obertauern

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost