Hotel WISMEYERHAUS ***

Obertauern / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obertauern

Pri svahu aj lanovke
Wifi
Sauna
Dieťa do 4r. zdarma
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Komfortné ubytovanie s výbornou polohou priamo pri svahu a dobrou cenou, wifi, sauna, parkovanie.

Poloha

Hotel Wismeyerhaus má výbornú polohu na slnečnej strane Obertauern a neďaleko centra s obchodmi, jemne nad ním, asi 600m po ceste. Nachádza sa v nadmorskej výške 1.670m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lyžiarskych svahoch a lanovkách Edelweiss a Plattenkarbahn, prepojenie s celým lyžiarskym kolotočom Obertauern. Skipasy zakúpite v kase rovno oproti hotelu, resp. možné objednať vopred. Lyžiarska škola má miesto stretnutia pri lanovke Edelweiss. 2x v týždni nočné lyžovanie - práve pri lanovke Edelweissbahn. V stredu pri dobrom počasí možnosť lyžovať už od 8.30h.
Viac o stredisku na lyžovanie Obertauern.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľnu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV s plochou obrazovkou a rádiom, trezor a wifi. Možnosť spojených aj oddelených lôžok. Všetky izby sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere s tradičnými a medinárodnými jedlami formou bufetu, aj vegetariánsky hlavný chod. Bufet čerstvých šalátov. Diétna strava na požiadanie. Tematické večery, podľa programu.
Na Vianoce vianočné menu a oslava v cene. Silvestrovská gala večera a novoročný brunch do polnoci v cene. Fašiangové menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Wismeyerhaus, Obertauern má recepciu, reštauráciu s terasou na slnenie, vysokorýchlostné pripojenie na internet cez wifi v celom hoteli, seminárnu miestnosť, lyžiareň so sušiarňou lyžiarok, označené parkovacie miesta.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna - využívanie sauny a infračervenej kabíny zdarma.

Zábava, aktivity

Aprés ski bar rovno pri hoteli.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma. Na požiadanie detská postieľka aj vysoká stolička.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny a infrakabíny
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je nedeľa. Iné termíny na požiadanie podľa obsadenosti. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Wismeyerhaus, Obertauern

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obertauern

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost