Hotel HIRSCHER

Altenmarkt im Pongau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Radstadt - Altenmarkt

Pre skupiny mladých
3km od svahu
Wifi
Herňa
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel Hirscher zameraný na skupiny mladých ľudí a detí sa nachádza v mestečku Altenmarkt im Pongau, strategickom mieste pre lyžovanie v lyžiarskych strediskách oblasti Ski Amadé.

Poloha

Rodinne vedený hotel Hirscher sa nachádza priamo v dedinke Altenmarkt im Pongau neďaleko jej centra. Výborná poloha pre zimné lyžiarske pobyty ale aj pre letné pobyty skupín detí, tínedžerov a školské skupiny.

Lyžovanie, skibus, skipas

Výborná poloha pre lyžovanie v celej lyžiarskej oblasti Ski Amadé, keďže tu platí jeden spoločný skipas pre 25 stredísk s ponukou 760 km zjazdoviek. Cenovú ponuku skipasov pre školský kolektív pošleme s ponukou ubytovania. Najbližšie lanovky a svahy sú cca 3 km Altenmarkt-Radstadt, 4,5 km lanovka Space Jet vo Flachau - stredisko Flachau-Wagrain-Alpendorf s prepojenými zjazdovkami, 16 km lanovka Reiteralm Jet v stredisku Schladming, 10 km Zauchensee-Flachauwinkl. Zastávka skibusu 70 m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Radstadt-Altenmarkt.

Izby, apartmány

Hotel má kapacitu celkom 110 lôžok na 2 podlažiach. K dispozícii sú 4- a 6-lôžkové izby s poschodovými posteľami pre deti, majú TV, sprchu a WC. Je možné optimálne delenie skupín podľa potreby. Izby pre dospelých / sprievod sú dvojlôžkové a jednolôžkové, tie majú TV, kúpeľňu so sprchou a WC.

Stravovanie

Polpenzia alebo tiež možnosť plnej penzie. Hotel ponúka zdravú pestrú kuchyňu. Raňajky formou širokého bufetu. Večere sú 3-chodové, obedy môžu byť teplé ale aj formou obedového balíčka. Počas jedál sú k dispozícii nápoje formou samoobsluhy - 3 rôzne džúsy; voda je k dispozícii počas celého dňa. 3 jedálenské miestnosti (využiteľné aj na rekreáciu - kapacita 65, 30 a 20 osôb.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Hirscher, Altenmarkt im Pongau má priestory prispôsobené pre pobyt skupín mladých a školské pobyty. Má spoločenské miestnosti, DVD prehrávač v každej spoločenskej miestnosti, jedáleň, lyžiareň so sušičom lyžiarok. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma, 2 internetové kútiky. Hotel je tiež vybavený brailovými znakmi a upravenou podlahou. V lete k dispozícii čiastočne krytá terasa vhodná na barbecue party, záhrada so stolmi a lavicami. 2 rekreačné a spoločenské miestnosti vhodné aj na hry a skupinové aktivity či domácu diskotéku. Pred hotelom je priestranné parkovisko vhodné aj pre autobusy. Hotel je striktne nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Multifunkčná hala a malá telocvičňa v prístavbe vhodná na rôzne aktivity vnútri ako napr. futbal, gymnastika alebo iné loptové hry a športy.
V lete, resp. teplých mesiacoch k dispozícii vonkajší bazén, trávnaté futbalové ihrisko, ihrisko na volejbal, basketbal, trampolína a tiež prenájom bicyklov pre klientov hotela zdarma - k dispozícii cca 25 bicyklov. V okolí sú výborne značené chodníky pre horskú aj cestnú cyklistiku, cyklistický chodník vedie za hotelom.
Vodný zážitkový park Adventure Thermal Spa Amadé je len 5min chôdze od hotela.

Zábava, aktivity

Stolný futbal v hoteli.
Bohaté možnosti aktivít v stredisku a blízkom okolí v lete aj v zime - výlety na snežniciach, korčuľovanie, sánkovanie, jazda na konskom záprahu, lyžovanie, snowboarding, lezenie na ľadových stenách a zimná turistika. V lete cyklistika, lezenie, zážitkové parky, horská turistika a pod.

Rodina, deti

Pre najmenších hostí na požiadanie detské postieľky alebo zábrany na postele. Deti do 3 rokov zdarma.

Doprava

Individuálna, resp. na požiadanie zabepečíme aj dopravu autokarom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • vodu počas celého dňa a k jedlám spolu s džúsmi
 • využívanie spoločenských priestorov a herne
 • wifi v hoteli zdarma
 • parkovanie
 • miestne taxy
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

 • obedy alebo obedové balíčky
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-5-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Hirscher, Altenmarkt im Pongau

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost