Sporthotel FLACHAUWINKL ***

Flachauwinkl / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zauchensee - Flachauwinkl

Pri svahu
Wifi zdarma
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Jednoduché ubytovanie s výbornou polohou hneď vedľa svahu a lanovky Zauchensee - Flachauwinkl.

Poloha

Dobre dostupný Sporthotel Flachauwinkl sa nachádza priamo pri lanovke v časti Flachauwinkl. Dedinka nemá vyslovene centrum, je tu niekoľko roztrúsených ubytovacích zariadení. Údolím prechádza diaľnica a priamo v časti, kde je ubytovanie, je aj výjazd z diaľnice. Centrum väčšieho Flachau asi 6km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je priamo vedľa údolnej stanice lanovky Highliner I lyžiarskeho strediska Zauchensee - Flachauwinkl. Lanovka Sunshine Shuttle smerom do Kleinarl asi 700m od hotela. Lanovky strediska Flachau - Wagrain asi 6km. V oboch strediskách platí celoplošný skipas Ski Amadé. Zastávka skibusu v blízkosti hotela, spojenie zdarma do Flachau - Wagrain - St. Johann. Tiež dobrá dostupnosť bežkárskych tratí - vedie priamo pri hoteli.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 26 izieb a 55 lôžok. Izby sú jednoducho a účelne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, TV, rádio a balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, drobné popoludňajšie občerstvenie, večere servírované, možnosť vegetariánskej stravy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporthotel Flachauwinkl, Flachauwinkl má recepciu, raňajkovú miestnosť, salónik a reštauráciu Stube aj s tanečným parketom, výťah, lyžiareň a parkovisko. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Rodina, deti

Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko a stravu s 2 dospelými zdarma, inak zdarma do 2 rokov.

Doprava

Individuálna. Dobrá dostupnosť autom - zjazd z diaľnice priamo vo Flachauwinkl.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • parkovanie do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa môže byť účtovaná cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Sporthotel Flachauwinkl, Flachauwinkl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zauchensee - Flachauwinkl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost