Hotel ZAUCHENSEEHOF ****

Zauchensee / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zauchensee - Flachauwinkl

Priamo pri svahu
Bazén
Wellness
Wifi
Miniclub

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Obľúbený rodinný hotel sa nachádza priamo v stredisku, pri lanovke Rosskopf, bazén, wellness, wifi, parkovisko. Obrovská detská herňa, stráženie detí, detský bazén, kompletné vybavenie pre deti od útleho veku. Detský All inclusive. Vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

Poloha

Rodinný hotel Zauchenseehof sa nachádza priamo v stredisku Zauchensee v nadmorskej výške 1.350 m. V tesnej blízkosti sa nachádza športový obchod, požičovňa lyží a lyžiarska škola.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lanovke Rosskopf.
Viac o stredisku na lyžovanie Zauchensee - Flachauwinkl.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych typov majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, káblovú TV, trezor, wifi a balkón. K dispozícii papuče a župany.
 • Jednolôžková izba – asi 18 m2vhodná pre max. 1 dospelú osobu a 1 dieťa.
 • Dvojlôžková izba Comfort – asi 22 m2 vhodná pre max. 2 dospelé osoby.
 • Dvojlôžková izba De Luxe – asi 24 m2 vhodná pre max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa.
 • Rodinná izba – asi 26 -28 m2 pre max. 4 osoby má manželskú posteľ a rozkladací dvojlôžkový gauč alebo poschodovú posteľ.
 • Rodinná Suita – asi 30 - 34m2 pre max. 4 osoby má manželskú posteľ oddelenú zasúvacou stenou od obývacej časti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom.
 • Rodinný Apartmán I. – asi 38 m2 pre max. 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, izbu s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, 2 televízory. Možnosť 5. lôžka pre dieťa na vyžiadanie.
 • Rodinný Apartmán II. – asi 38 m2 pre max. 6 osôb má 2 spálne s manželskou posteľou, obývaciu izbu s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, 3 televízory.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu s wellness kútikom, 4-chodové servírované večere , šalátový a syrový bufet. Čapované nealkoholické nápoje počas celého dňa a do 22,00 hod. Obed pre deti a špeciálny detský bufet na večeru.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Zauchenseehof, Zauchensee má recepciu, lobby bar/ kaviareň, hotelový bar, reštauráciu, nočný bar/ aprés ski bar, seminárna miestnosť pre 50 osôb, parkovisko, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Bazén, fínska sauna, bio bylinková sauna, suchá soľná sauna, parná soľná miestnosť, rímske parné kúpele, kneippov kúpeľ, vodné postele, odpočiváreň, fitness. Masáže za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Aprés ski a nočný bar.

Rodina, deti

Detský All inclusive - obedy, detský večerný bufet, čapované nealkoholické nápoje.
Detská herňa rozprestierajúca sa na 2 poschodiach v zime nedeľa - piatok v čase 08:00 - 13:30 hod a 17:00 - 19:00 hod, stráženie detí 6 dní v týždni.
Detský bazén so šmykľavkou a detský bazénik pre batoľatá.
K dispozícii - detská posteiľka, baby monitor, ohrievač fliaš, rýchlovarná kanvica, parný sterilizátor, detská stolička, prebaľova cípult, nočník, redukcia na WC, schodíky na vyžiadanie.
Detské župany na vyžiadanie.
Detské nosiče a kočíky na vyžiadanie do vyčerpania kapacity.

Extra

5% zľava v lyžiarskej škole Top Alpin na skupinové kurzy.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenzia
 • detský All inclusive podľa popisu
 • využívanie bazénu
 • využívanie wellness
 • vstup do herne
 • wifi
 • vonkajšie parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,10/ osoba od 15 rokov/ deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 6,00/ auto/deň
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených resp. predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Zauchenseehof, Zauchensee

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zauchensee - Flachauwinkl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost