Hotel ALPENHOF ****+

Hintertux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

1,2km od lanovky na ľadovec
Bazén / Wellness
Wifi
Skipas v cene *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Výborný hotel s dlhoročnou tradíciou v dedinke Hintertux blízko ľadovca, s bazénom a wellness zónou, ubytovanie v izbách aj suitách s polpenziou.

Poloha

Rodinne vedený hotel Alpenhof sa nachádza priamo v malej dedinke Hintertux pri ceste vedúcej ku rovnomennému ľadovcu na konci údolia Zillertal. Spojenie do väčšieho mestečka Mayrhofen zabezpečuje aj Tux sport bus či nočný Tux night bus od decembra do apríla.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka na ľadovec Hintertux asi 1,2km od hotela, skibus zdarma stojí len 50m od hotela, premáva každých 5 minút od októbra do mája. Svah vedúci do údolia končí asi 300m od hotela. Lanovka v Tux s prepojením na Mayrhofen asi 6km. V stredisku platí celoplošný skipas Zillertaler Superskipass. Podľa konkrétnej ponuky je skipas na dĺžku pobytu v cene (7 nocí - 6-dňový skipas). Skipasy obdržíte na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby, suity a apartmány s rozlohou až 77m2 majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC spravidla samostatné, telefón, rádio, TV s plochou obrazovkou, wifi pripojenie, balkón. Podlahy a postieľanie prispôsobené aj pre osoby s alergiou. Župany a papučky k dispozícii počas pobytu vo wellness taške na izbe.
 • Junior Suita Enzian – asi 38m2 pre 2-4 osoby s možnosťou prísteliek formou gauča, kúpeľňa s vaňou a sprchou, samostatné WC, kachľová pec, balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu podávané v čase 7,30-10,30h, tirolské špeciality, sladké aj výdatné jedlá na začiatok dňa; popoludňajšie občerstvenie ako čerstvé šaláty, polievky, lasagne, tirolské tradičné jedlá alebo sendviče, domáce koláče a dezerty, štrúdľa, cisársky trhanec a pod.; 5-chodové servírované večere formou menu s možnosťou výberu, miestne špeciality, tematické večery, degustačné menu a pod. Špeciálne požiadavky na stravu ako rôzne potravinové intolerancie, alergie či diéty oznámte, prosím, vopred, účtovaný je príplatok. Hotelová kuchyňa ocenená aj miestnením v Gault Millau. V hoteli je kvalitná vysokohorská pramenitá voda.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpenhof, Hintertux má recepciu, lobby s posedením, reštauráciu, domáci bar, salóniky, modernú lyžiareň s vyhrievanými uzamykateľnými lyžiarskymi boxami, parkovacie miesto v hotelovej garáži zdarma. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna Vitalis Spa - na 2.600m2 s bazénom 128m2 s dĺžkou 16m, rôznymi saunami a parnými kúpeľmi, relaxačná miestnosť, solárium a pod. Priestranná telocvičňa na 160m2 s fitnes vybavením. Veľká vonkajšia vírivka. K dispozícii aj oddelený detský bazén a rodinný parný kúpeľ. Vitalis bar s čajmi, ovocnými džúsmi, voda a čerstvé ovocie. Na požiadanie za poplatok možnosť masáží a skrášľovacích procedúr. Wellness taška so županmi a papučkami k dispozícii na izbe.

Zábava, aktivity

5x v týždni sprevádzané lyžovanie, od pondelka do piatku. 1x v týždni sánkovací večer, fondue večer, tanečný alebo jazzový večer.

Rodina, deti

Na požiadanie k dispozícii detské stoličky, postieľky. Veľká herňa pre deti a tínedžerov s Play Station, biliardom, stolný futbal a pod. Ihrisko v záhrade. Program pre deti, na požiadanie aj baby sitting.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • skipas - upresnenie v ponuke
 • využívanie bazénu a wellness zóny hotela
 • poukaz v hodnote € 35 /dospelý na procedúry vo Vitalis SPA zóne
 • účasť na aktivitách hotela, podľa aktuálneho programu
 • wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma
 • parkovacie miesto v garáži
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 21 /deň
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí, resp. cena závisí od rezervovaného počtu nocí a dní v týždni. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alpenhof, Hintertux

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost