Hotel ALPENHOF KRISTALL ***

Mayrhofen / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

850m od lanovky
Wellness
Wifi
Deti do 4r. zdarma

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Alpenhof Kristall ponúka príjemné ubytovanie priamo v Mayrhofene, v pešej dostupnosti hlavnej ulice, lanovka Penken asi 850m, dostupná skibusom od hotela. Wellness zóna a wifi zdarma.

Poloha

Hotel Alpenhof Kristall má výhodnú polohu v pešej dostupnosti centra Mayrhofen, "hlavného mesta" údolia Zillertal. Na hlavnú ulicu s obchodmi, barmi a reštauráciami je to 1-2min chôdze.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je asi 850m od lanovky Penken, návrat do Mayrhofen tiež lanovkou. Najbližší svah končí asi 3km od hotela. Spojenie zabezpečuje skibus, zastávka je priamo pri hoteli. Lanovka na ľadovec Hintertux asi 18km, spojenie aj skibusom. V celom stredisku a údolí platí spoločný skipas Zillertaler Superskipass. Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, káblovú TV, trezor a balkón. Wifi vo vetkých izbách zdarma.
  • Jednolôžková izba – príjemne zariadená, aj s posedením.
  • Dvoj a trojlôžkové izby – zariadené svetlým nábytkom
  • Suita – pre 2-3 alebo 2-4 osoby.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu (v lete podávané v záhrade), rôzne večerné menu pripravené pánom domácim a jeho dcérou. Podávané sú medzinárodné jedlá a tiež rakúske delikatesy a tirolská kuchyňa. Denne bufet šalátov. Suroviny pochádzjú najmä od miestnych producentov a tiež z vlastnej bylinkovej záhrady. Možnosť ubytovať sa aj len s raňajkami v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpenhof Kristall, Mayrhofen má recepciu, reštauráciu, záhradu, salóniky v tradičnom vidieckom štýle, vínnu pivnicu, hotelový bar, výťah, wifi pripojenie na internet vo všetkých izbách zdarma.

Šport, relax, wellness

Sauna zóna na ploche 160m2 zdarma, beztextilná, fínska sauna v tirolskom štýle, aromatický parný kúpeľ, infračervená kabina,vodná masážna posteľ HydroJet, vyhrievaná lavička, posilňujúce sprchy, pitná fontána s revitalizovanou Granda vodou. Otvorené denne 16-19,30h. Wellness zóna je zatvorená v sobotu kvôli dezinfekcii, v letnej sezóne zatvorená.

Zábava, aktivity

V stredisku popri lyžovaní možnosti pre sánkovanie, bežky, výlety na snežniciach a pod.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 2,20 /osoba od 15r. /noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Kratšie pobyty radi potvrdíme podľa aktuálnej kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alpenhof Kristall, Mayrhofen

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost