Hotel Penzión BURGSCHROFN ***

Tux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

300m od vlekov
Sauna, wellness
Wifi zdarma

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel v dobrej dostupnosti lyžovania na ľadovci aj v údolí Tux, wifi, wellness.

Poloha

Hotel penzión Burgschrofn sa nachádza v dedinke Tux na jej okraji smerom na ľadovec Hintertux, pri hlavnej ceste. Do centra dediny je to pár krokov, sú tu viaceré reštaurácie a apres ski bary.

Lyžovanie, skibus, skipas

Začiatočnícky svah Hinteranger a lyžiarska škola oproti hotelu, lanovka Eggalm - Tux 3000 (prepojenie Rastkogel, Penken, Horberg) je asi 300m od hotela, resp. 1 zastávku skibusom. Zastávka skibusu asi 100m od hotela. Skibus zabezpečuje spojenie aj na ľadovec aj do ostatných častí lyžiarskeho strediska Zillertal. Lyžovanie v celom Zillertal so spoločným skipasom Zillertaler Superskipass.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Ubytovanie

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, rádio, sat TV, trezor a balkón. Izby majú aj wifi pripojenie na internet.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 4-chodové serírované večere s možnosťou výberu z 2 menu, denne šalátový bar.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Pension Burgschrofn, Tux má recepciu, wifi pripojenie na internet zdarma, reštauráciu a je nefajčiarsky. Parkovacie miesta pred hotelom.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna - fínska sauna, infračervená kabína, aromatický parný kúpeľ, ľadovcové laconium, zážitkové sprchy, relaxačná miestnosť.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi pripojenie
  • využívanie wellness zóny
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,30 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci, v závislosti od termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, v sezóne štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Pension Burgschrofn, Tux

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost