Gasthof Ferienhof CHRISTLER ***

Tux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

Náš tip
Priamo pri svahu
Wifi
Wellness
Skipas na recepcii
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Top tip pre lyžiarov - priamo na svahu, na skok od ľadovca, príjemné ubytovanie, wellness aj wifi.

Poloha

Gasthof Ferienhof Christler má výbornú polohu pre lyžiarov, priamo na svahu v stredisku Tux nad časťou dedinky Vorderlanersbach. Z gasthofu je panoramatický výhľad na okolité hory a údolie. Centrum Vorderlanersbach 1km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na lyžiarskom svahu - prepojenie k lanovke Eggalmbahn (Tux) aj Rastkogelbahn (Vorderlanersbach), t.j. lyžovanie aj do Finkenberg a Mayrhofen bez použitia auta alebo skibusu. Lyžovanie v celom stredisku Zillertal so spoločným skipasom. Ten je možné objednať vopred a mať pripravený na recepcii, resp. ho zakúpiť priamo na recepcii bez potreby zastavovať sa v pokladni pri vlekoch. Ľadovec Hintertux len asi 10km od gasthofu.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.
Možnosť prenájmu lyží a lyžiarskeho vybavenia v partnerských predajniach už vopred - vybavenie bude nachystané a získate zľavu 10% v partnerských zariadeniach.

Ubytovanie

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, sat TV, wifi pripojenie na internet a balkón. K dispozícii sú aj apartmány s kuchynským kútom (chladnička, mikrovlnka, kávovar, varná kanvica, riady), obývacou miestnosťou a terasou. Veľkosť apartmánov cca 47-56m2.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z 2 hlavných chodov, šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gasthof Christler, Tux, Zillertal má spoločenskú miestnosť, bar, domáci trezor, raňajkovú miestnosť, reštauráciu s miestnou aj medzinárodnou kuchyňou, úschovňu lyží so sušičom. Ku gasthofu patrí aj partnerská horská chata vhodná na apres ski posedenie aj firemné programy, Lattenalm, povyše gasthofu - zlyžujete odtiaľ späť do hotela. Parkovanie pri gasthofe.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna - fínska sauna, stuben sauna, parný kúpeľ, tepidarium s hviezdnym nebom, panoramatická oddychová miestnosť. Župany a osušky do sauny sú k dispozícii. Wellness zóna otvorená pre hostí denne zdarma cca 17-21h (resp. rezervácie na mieste).

Zábava, aktivity

Apres ski zábava pokračuje večer na terase gasthofu alebo v bare.

Rodina, deti

Vybavenie pre deti na požiadanie - detská postieľka, vysoká stolička, detské menu.

Extra

Pes povolený na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauna zóny
  • posteľnú bielizeň a uteráky aj pri ubytovaní v apartmánoch
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)
  • záverečné upratovanie pri ubytovaní v apartmánoch € 50 /apartmán

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • za psa € 8 /deň (žiadať pri rezervácii)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci, podľa sezóny. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Gasthof Christler, Tux, Zillertal

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost