Penzión LANDHAUS MATTHIAS

Mayrhofen / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

1km od svahu
Wifi
Parkovanie
Dobrá cena

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičné rodinne vedené ubytovanie s dobrou polohou na okraji Mayrhofenu, dostupnosť centra aj lanovky Penken, dobré recenzie a výhodná cena.

Poloha

Príjemný, rodinne vedený penzión Landhaus Matthias sa nachádza v pešom dosahu centra strediska Mayrhofen (asi 800m, 5 minút chôdze).

Lyžovanie, skibus, skipas

Údolná stanica lanovky Penkenbahn je vzdialená asi 1 km, zastávka skibusu k lanovkám Penkenbahn, Ahornbahn, ale aj k ľadovcu Hintertux. Lyžovanie v celom stredisku Zillertal so spoločným skipasom Zillertaler Superskipass, ktorý je možné objednať vopred bez potreby stáť radu pri pokladni. Ľadovec Hintertux asi 20 km od penziónu.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Celkom 8 izieb a 1 suita sú zariadené v typickom tirolskom štýle.
 • Alpin Classic – asi 20m2, dvojlôžková izba (niektorá s možnosťou prístelky) zariadená v tradičnom štýle, má manželskú posteľ, konferenčný stolík a stoličky, SAT TV s plochou obrazovkou, wifi zdarma, trezor, varnú kanvicu, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón.
 • Alpin Relax – asi 20m2, zrenovovaná dvojlôžková izba (niektorá s možnosťou prístelky), vlastná infračervená kabína Physioterm, má manželskú posteľ, konferenčný stolík a stoličky, SAT TV s plochou obrazovkou, wifi zdarma, trezor, varnú kanvicu, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón.
 • Family Suita Anna – asi 65m2 má spálňu s manželskou posteľou, 2 x SAT TV, obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom (aj sporák, mikrovlnka, chladnička, umývačka riadu) a dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, veľká slnečná terasa, zimná záhrada. Apartmán má v zimnej záhrade jedno relaxačné lôžko Physioterm Ergo Relax.

Stravovanie

Raňajky v cene, v raňajkovej miestnosti je k dispozícii je aj Nespresso stroj na kávu zdarma.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Penzión Landhaus Matthias, Mayrhofen má raňajkovú miestnosť, spoločenskú miestnosť, záhradu s posedením, terasu na slnenie, parkovisko zdarma, vyhrievanú lyžiareň. Wifi pripojenie na internet v celom penzióne zdarma.

Šport, relax, wellness

Izba typu Relax má vlastnú infračervenú kabínu a apartmán Anna má vlastné relaxačné ležadlo Physioterm.

Rodina, deti

Dieťa do 2 rokov bez nároku na stravu a lôžko zdarma.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie, domáci majú taxi službu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • pri ubytovaní v apartmáne aj využívanie vlastnej kuchynky
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)
 • záverečné upratovanie v apartmáne € 45 /pobyt (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, skrátené pobyty za príplatok. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Penzión Landhaus Matthias, Mayrhofen

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost