Wellness Hotel THERESA ****+

Zell am Ziller / lyžiarske stredisko Zillertal / Rakúsko

Výborné referencie
2km od lanovky
Bazény a Wellness
Wifi
Garáž

Naše hodnotenie

****+ / Tradičný tirolský hotel s výbornou strategickou polohou na lyžovanie v Zillertal a bohatým wellness vybavením a príjemným rodinným vedením.

Poloha

Rodinne vedený tradičný Wellness Hotel Theresa má výbornú polohu v rámci údolia Zillertal - na okraji dedinky Zell am Ziller, no len asi 300 metrov od jej centra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Centrálna poloha v lyžiarskom stredisku Zillertal - dostupnosť všetkých jeho lyžiarskych častí: vleky Zillertal Arena 2km (lanovka Achterbahn 1), lyžovanie Mayrhofen 5,5km (lanovka Horbergerbahn), Hochzillertal 10km (lanovka z Kaltenbachu), ľadovec Hintertux 27km.
Lyžovanie v celom údolí na viac než 400km zjazdoviek so spoločným skipasom Zillertaler Superskipass, možné zabezpečiť vopred, resp. na recepcii.
Kyvadlová doprava k vlekom zdarma. V stredisku premávajú skibusy aj lyžiarsky vláčik.
Popri hoteli vedie trať pre bežecké lyžovanie, celkom bežkárske trate v dĺžke 30 km.
Viac na: Lyžovanie Zillertal.

Ubytovanie

V prevažne klasickom elegantnom štýle zariadené izby, suity a apartmány majú kúpeľňu so sprchou, resp. vaňou, samostatnú toaletu, sušič na vlasy, župan a papuče do wellness zóny, obývaciu časť s posedením, rádio, sat TV (možnosť SKY), telefón, minibar, trezor a balkón. Izby sú rôznych typológií a v konkrétnom prevedení sa môžu líšiť.

Stravovanie

Polpenzia v cene - bohaté raňajky formou bufetu so zdravím kútikom, surovou zeleninou a ovocím, džúsový bar, energetické raňajky; 5-chodové servírované večere, ľahká gurmánska kuchyňa od tirolského šéfkuchára Stefana Eggera. Dôraz je kladený na miestne, sezónne, organické produkty. Privítací nápoj v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Wellness Hotel Theresa, Zell am Ziller má recepciu, halu s posedením, bar, reštauráciu, parkovanie v hotelovej garáži zdarma. Wifi pripojenie na internet zdarma (2 porty na izbu).

Šport, relax, wellness

Wellness Spa zóna na 3.500m2 zahŕňa: vnútorný bazén 32°C s prúdiacou vodou, horúca vírivka 36°C, priestranný vyhrievaný vonkajší bazén 32°C, panoramatický bazén so slanou vodou v záhrade 35°C, pričom všetky bazény majú okysličovanú vodu bez chlóru. Nový 25m vyhrievaný vonkajší bazén, nová panoramatická sauna a infračervená kabína s panoramatickým výhľadom na hory, nová relaxačná pokojná zóna pre dospelých. Celkom 6 rôznych sáun - fínska sauna 90°C, bio sauna 60°C, bylinná jaskyňa, turecký parný kúpeľ, rímsky kúpeľ; priľahlý dvor s možnosťou osvieženia v studenej vode. 4 pokojné relaxačné zóny - slnečný dom s ľahkou relaxačnou hudbou, termálnymi gaučami a krbom, s panoramatickým výhľadom; relaxačná oáza v tirolskom štýle; tichá miestnosť na 4.poschodí s výhľadom na hory. SPA recepcia, celkom 15 kabíniek na masáže a skrášľovacie kúry s výhľadom na záhradu hotela Theresa. Wellness bar s čajom, ovocím, vodou Grander a džúsmi. Župany a papuče sú k dispozícii na izbe.
Kapacita wellness zóny je 130 osôb.
Svetlé fitnes centrum na 160m2 s vybavením Gym80 a Prekorr. Všetky kardio zariadenia sú vybavené sat TV, MP3 prehrávačmi a DVD.
Hotel je zaradený do sekcie: Top wellness hotely.

Zábava, aktivity

V blízkosti hotela je sánkarská dráha - možný program po večeri, alebo možnosť fakľového sprievodu. Nočné sánkovanie na až 7km dlhej osvetlenej trati (platí sa za prenájom sánok a lístok na lanovku).
Aktivity počas zimnej sezóny k dispozícii - lyžiarske exkurzie, kurzy snežnej cyklistiky, sprevádzané výlety na snežniciach, jazda na saniach s konským záprahom, curling...
V hoteli biliard (€ 1,50) a Sony Playstation.
Možnosť degustácie vín v hoteli s domácou someliérkou.

Rodina, deti

Pre deti k dispozícii detská postieľka, baby monitor, vysoká stolička. Sony Playstation a Wii na hranie zdarma. Herňa pre mladých so stolným futbalom, vzdušný hokej, pre deti šmýkačka, detský kútik, stôl na majstrovanie a pod. Starostlivosť o deti 6 dní v týždni.

Extra

Prenájom sánok a snežných bicyklov v zime zdarma (obmedzená kapacita).

Doprava

Individuálna. Transfer z letiska či železničnej stanice zabepečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénov a wellness zóny (okrem procedúr, tie sú za poplatok)
  • wifi pripojenie na internet
  • účasť na aktívnom programe hotela
  • parkovanie v hotelovej garáži
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,80 /osoba /noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Wellness Hotel Theresa, Zell am Ziller

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost