Hotel TIPOTSCH ***

Stumm im Zillertal / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

1,5km od svahu
Wifi
Dieťa do 4r. zdarma
V centre dedinky

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné renovované ubytovanie Hotel Tipotsch v centre dedinky Stumm, neďaleko lyžiarskych svahov strediska Zillertal.

Poloha

Rodinne vedený hotel Tipotsch má výhodnú polohu v centre malej dedinky Stumm im Zillertal, s dobrou polohou v rámci údolia Zillertal s dostupnosťou viacerých lyžiarskych areálov. Lekár, lekáreň, pošta, obchody a kaviarne sú v blízkom okolí hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 1,5km od lanovky a svahu v susednej dedinke Kaltenbach. Skibus stojí priamo pred hotelom, premáva zdarma. Ľadovec Hintertux asi 35km. V celom údolí Zillertal platí celoplošný skipas Zillertaler Superskipas.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby renovované v r. 2015 majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, wifi pripojenie na internet. Hotel má celkom 30 izieb, jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby (môže byť poschodová posteľ).

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu z 2 hlavných jedál a bufet šalátov. V hoteli sú podávané tradičné tirolské špeciality, medzinárodné jedlá a rôzne šaláty. Teplé jedlo možno objednať aj počas dňa. Koláče či zmrzlina sú pripravované v hoteli.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Tipotsch, Stumm im Zillertal má recepciu, reštauráciu, pizzeria, kaviareň s terasou, 2 výťahy. Ku hotelu patrí aj kino so 100 miestami, plátnom 3x4m a multimediálnym vybavením. Wifi pripojenie na internet vo všetkých izbách.

Šport, relax, wellness

V letnej sezóne sú v pešej dostupnosti bazén, ihrisko, tenisové kurty aj golfové ihrisko.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma.

Doprava

Individuálna. Transfery či dopravu pre skupiny zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi môže byť účtovaná na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. možnosť skrátených pobytov v okrajových termínoch. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Tipotsch, Stumm im Zillertal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost